EZVIZ - zabezpečenie malých objektov

EZVIZ - HOME SECURITY

EZVIZ je technológia zabezpečenia malých objektov prostredníctvom WIFI siete, ktorá zahŕňa alarmový a kamerový systém pod jednu platfomru. Nie je to rovnocenná technológia profesionálnych systémov, ale ide funkčné a cenovo veľmi dostupné riešenie založené na cloudovom riešení prenosu poplachov, videa a audia ako aj ovládanie systému cez mobilnú aplikáciu. Inštalácia tejto technológie je veľmi jednoduchá, všetko čo je k inštalácii potrebné je WIFI router s pripojením na internet a zásuvky s 230VAC pre napájanie WIFI kamier, videorekordéra a ústredne alarmového systému (všetko okrem bezdrôtových detektorov, ktore sú napájané batériami).

Všetky zariadenia tejto technológie sa aktivujú a konfigurujú cez mobilnú aplikáciu EZVIZ (spoločná aaplikácia pre alarmový a kamerový systém) prostredníctvom skenovania QR kódov. Po pridaní zariadení do cloudu tieto zariadenia odosielajú poplachové notifikácie podľa nastavenia užívateľovi. Poplachová notifikácia zahŕňa čas a identifikáciu zariadenia, na ktorom poplach vznikol a v prípade WIFI kamier aj obrázok v momente vzniku poplachu. Pokiaľ je v kamere inštalovaná mikro SD karta alebo je ku kamerám aj inštalovaný videorekordér, kliknutím na notifikáciu sa spúšťa automaticky aj videozáznam s audiom počas celej doby trvania pohybovej detekcie.

EZVIZ je stráži a je určený hlave pre malé objekty, v ktorých sa nenachádzajú veľké hodnoty, ale majiteľ ich chce mať za prijateľnú cenu pod kontrolou. Typickým prípadom sú malé kancelárie, byty, chaty, ale napríklad aj pivnice, v ktorých sú častokrát umiestňované bicykle a podobne. Kamery možno využiť aj na sledovanie malých detí alebo zvierat. Na miestach, kde nie je privedený internet je samozrejme možné od mobilného operátora si zabezpečiť WIFI router s mobilným internetom.

Napíšte nám správu

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info