EZVIZ alarmové systémy

5 položiek

EZVIZ alarmový systém je jednoduchý, efektívny a cenovo veľmi prijateľný bezpečnostný systém určený pre domácnosti, kancelárie alebo skladové priestory. Pracuje všade tam, kde je v dosahu WIFI sieť s pripojením na Internet. Ústredňa je napájaná zo zásuvky 230VAC, všetky detektory sú bezdrôtové, napájané batériou a komunikujú priamo s ústredňou. Systém funguje nasledovne: detektor zaznamená poplach, bezdrôtovo ho odošle do ústredne a ak je ústredňa v režime stráženie, cez WIFI sieť a následne cez Internet odošle alarmovú notifikačnú správu užívateľovi na smartfón. Pokiaľ je v objekte nainštalovaná aj EZVIZ WIFI kamera, súčasťou alarmovej správy je aj obrázok z momentu narušenia a je možné okamžite si prehrať aj príslušný videozáznam. Tento videozáznam je možné následne si aj uložiť do smartfónu.

EZVIZ alarmový systém je modulárny a rozšíriteľný až do počtu 32 detektorov alebo diaľkových ovládačov.

Výhody použitia EZVIZ alarmového systému:

 • veľmi jednoduchá a rýchla inštalácia, ktorú zvládne aj priemerne technicky zdatný užívateľ, takže odpadajú náklady na inštaláciu od inštalačnej firmy
 • nie je potrebná žiadna kabeláž
 • cenovo veľmi dostupná technológia

Nevýhody použitia EZVIZ alarmového systému:

 • ústredňa nemá zálohovú batériu pre prevádzku počas výpadku elektrického napájania (je však možné použiť zálohový zdroj UPS, zároveň je však potrebné napájať aj WIFI router)
 • porucha WIFI routera, výpadok internetového pripojenia alebo porucha na cloude znemožní odoslanie alarmovej notifikačnej správy na smartfón
 • novodobé klasické alarmové systémy (napríklad JABLOTRON 100) ponúkajú širšie využitie systému (napríklad domácu automatizáciu - otváranie automatických brán, domový zvonček, ovládanie kúrenia, žalúzií, zavlažovania, uzatváranie prívodu vody, rozsvecovanie svetlel..)
 • novodobé klasické alarmové systémy sú uznávané poisťovňami, systém EZVIZ nie
 • systém EZVIZ nie je možné pripojiť na pult centralizovanej ochrany (PCO)

Alarmový systém EZVIZ nepatrí do kategórie "professional", ale do kategórie "home security" a je vhodný naozaj iba pre zabezpečenie malých objektov s nie príliš veľkými chránenými hodnotami. Svoje miesto má všade tam, kde užívateľ nechce platiť vcelku dosť vysokú sumu za klasický alarmový systém (ktorý musí navyše nainštalovať inštalačná firma), ale záoveň chce mať svoj majetok nejak chránený.  V spojení s EZVIZ WIFI kamerou je možné rýchlo verifikovať, či ide o reálny poplach. Pokiaľ by sa toto realizovalo klasickými alarmovým a kamerovým systémom vrátane inštalácie inštalačnou firmou, suma za toto obstaranie by bola cca 5 až 6 nábobne vyššia.

Zobraziť:
 • BZ113A alarmový kit

  Alarmový kit sa skladá z ústredne, diaľkového ovládača, pohybového...

  199 €

  238,80 € s DPH

 • CZT10A

  Bezdrôtový detektor úniku vody, zabudovaná batéria s výdržou až 2...

  49 €

  58,80 € s DPH

 • CZT1C12M

  Bezdrôtový PIR pohybový detektor, eliminácia poplachov spôsobených...

  49 €

  58,80 € s DPH

 • CZT6A

  Bezdrôtový detektor otvorenia dverí alebo okna, integrovaná...

  42 €

  50,40 € s DPH

 • CZT9A

  Bezdrôtová interiérová sirénka so stroboskopom. Integrovaná...

  49 €

  58,80 € s DPH

Napíšte nám správu

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info