Videovrátniky

Stručný popis kategórie

videovratniky

Videovrátniky sú dorozumievacie zariadenia určené pre hlasovú komunikáciu spojenú s prenosom obrazu návštevy pri bráne/dverách s rezidentom. Pri bráne/dverách je umiestnená dverná jednotka (zvonček) a na strane rezidenta je umiestnený monitor. Dverná jednotka je vybavená kamerou, mikrofónom, reproduktorom, prípadne čítačkou prístupových kariet alebo otlačkov prstov. Pri zatlačení tlačítka príslušného rezidenta na dvernej jednotke sa aktivuje rezidentov monitor alebo viacero monitorov vyzváňaním a zobrazí sa automaticky obraz z kamery dvernej jednotky. Dotykom na ikonu komunikácie na monitore rezidenta sa spustí obojsmerná komunikácia. Pokiaľ chce rezident vpustiť návštevu do objeku, kliknutím na ikonu zámku sa aktivuje na určený nastaviteľný čas elektromagnetický zámok a návšteva môže vstúpiť. Čítačka kariet slúži pre jednoduchý vstup rezidentov priložením karty k dvernej jednotke a odomknutiu brány/dverí bez použitia kľúča.

Naša spoločnosť inštaluje IP videovrátniky popredného svetového výrobcu HikVision, ktoré umožňujú komunikáciu s návštevou aj cez Internet prostredníctvom mobilnej aplikácie pre smartfóny. Táto funkcionalita je veľmi výhodná hlavne v prípade, ak nie ste v mieste inštalácie, prípadne niekde na záhrade alebo prevádzke,, kde nie je počuť vyzváňanie monitora.

IP videovrátniky HikVision sú modulárne, technicky vyspelé a cenovo veľmi prijateľné, umožnujú riešiť inštalácie od malých objektov (rodinný dom) až rozsiahle inštalácie veľkých bytových komplexov alebo administratívnych budov. Využtie interkomu (volanie medzi 2 rezidentmi v rámci objektu) je samozrejmosťou. 

 

Cenové ponuky vytvárame buď priamo na základe osobnej obhliadky miesta inštalácie, kde Vám vysvetlíme funkcionality a možnosti systému videovrátnika a navrhneme potrebý rozsah, prípadne poskytujeme zákazníkom predbežné cenové ponuky pri návšetve v priestoroch našej kancelárie. V naších priestoroch máme plne funčný prezentačný systém videovrátnika, ktorý Vám radi predvedieme. Termín Vašej návštevy je potrebné si vopred telefonicky dohodnúť.

 

Inštalácie videovrátnikov realizujeme v maximálnom rádiuse do 50 km od Žiliny, v špecifických prípadoch vo väčšej vzdialenosti.

Napíšte nám správu

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info