Dverné jednotky modulárne (zvončeky)

8 položiek

Stručný popis kategórie

Dverné jednotky sú komunikačné/prístupové zariadenia inštalované na vhodné miesto k vstupom budov (dvere alebo brána), prípadne k ďalším prístupovým bodom budovy (vstupné dvere do jednotlivých poschodí, vstupné dvere do jednotlivých oddelení..).

Modulárne dverné jednotky sa používajú pri vstupoch do rozsiahlejších objektov (viacero rezidentov v budove).  Modularita znamená, že dverná jednotka sa vyskladá z jednotlivých modulov podľa potreby (kamerový modul, modul vyzváňacích tlačítiek, prístupový modul, číselníkový modul..), čo umožňuje flexibilnejšie a variabilnejšie riešenie podľa potrieb zákazníka oproti kompaktným dverným jednotkám. Jednotlivé moduly sa potom inštalujú do montažnych rámčekov. 

Základom modulárnej dvernej jednotky je kamerový modul. V kamerovom module je integrované aj 1 vyzváňacie tlačítko, mikrofón, reproduktor a konketor RJ45 pre pripojenie do siete LAN. Kamera má rozlíšenie obrazu 2MPx a uhol záberu 180°. Kamerový modul je zároveň riadiacou jednotkou a aj napája rozširujúce moduly dvernej jednotky. Rozširujúce moduly sú spojené s kamerovou jednotkou cez zbernicu.

Pokiaľ je potrebné mať na dvernej jednotke viacero tlačítiek pre vyzvonenie, ku kamerovému modulu sa pridá modul vyzváňacích tlačítiek. Tento modul sa vyrába so 6-timi vyzváňacími tlačítkami a v dvernej jednotke je možné použiť maximálne 8 takýchto modulov. Ku každému tlačítku sa priradí 1 účastník/rezident systému. Tento rezident môže mať až 6 monitorov (1 master monitor a 5 podružných/slave monitorov). Pri zatlačení tlačítka dvernej jednotky sa aktivujú obrazom aj zvukovo všetky monitory a hovor je možne prevziať z hociktorého z týchto monitorovModul vyzváňacích tlačítiek sa osadzuje do rámčeka spolu s kamerovým modulom, prípadne ďalšími modulmi.

Pokiaľ je potrebné pre vstup do objektu používať číselný kód alebo vykonávať vyzvonenie účastníka zadaním čísla bytu, použije sa číselníkový modul. Číselníkový modul sa osadzuje do rámčeka spolu s kamerovým modulom, prípadne ďalšími modulmi. Podmienkou vyzvonenia účastníka pomocou tohto modulu je mať osadený pri dverách menný zoznam účastníkov spolu sa číslami bytov, aby návštevník vedel, ako účastníka "vyzvoniť".

Pokiaľ je potrebný vstup do objektu pomocou prístupovej karty alebo čipu, ku kamerovému modulu sa pridá prístupový modul. Správa prístupových kariet a čipov sa vykonáva pomocou PC cez softvér výrobcu ("iVMS-4200"), ale prístupové karty a čipy je možné prídávať do dvernej jednotky jednoducho aj priložením master karty (súčasťou balenia) a následne prikladaním kariet a čipov k čitačke. Prístupový modul sa osadzuje do rámčeka spolu s kamerovým modulom, prípadne ďalšími modulmi.

Všetky dverné jednotky majú nahraté v českom jazyku hlasové správy, ktoré sa prehrávajú v určitých situáciách (napríklad keď rezident otvorí z monitora dvere, ozve sa z dvernej jednotky: "Dveře jsou otevřeny!", keď nie je rezident doma, ozve sa:"Nejsem doma, zanechte vzkaz!" atď..).

Technické vlastnosti a návody na inštaláciu sú súčasťou špecifikácie každého takéhoto zariadenia.

 

     
     
Zobraziť:
 • DZKD8003IME1

  PoE Smart IR prisvietenie EXIR technológia IR prisvietenia Digitálna redukcia šumu WDR Vysoká citlivosť Progresívne skenovanie DAY/NIGHT Alarmové a audio vstupy/výstupy

  Kamerový modul dvernej jednotky do interiéru/exteriéru, 1-tlačítková, 2MPx kamera s uhlom záberu 180° horizontálne a 96° vertikálne, infračervené LED prisvietenie do 3m, napájanie 12VDC alebo cez PoE (PoE switch alebo PoE injektor 48VDC), káblové pripojenie do systému cez UTP/FTP kábel v rámci LAN siete , 4 alarmové vstupy, 2 x relé pre otvorenie 2 dverí alebo brán, široký dynamický rozsah WDR, tenký dizajn, integrovaný mikrofón a reproduktor, konfigurácia a nastavenie cez softvér výrobcu, hlasové správy pre návštevníka v českom jazyku, jednoduché vloženie menovky pod sklíčko jednotky, jednoduchá integrácia do kamerového systému

  159 €

  190,80 € s DPH

 • DZKDBK

  Interiérový/exteriérový modul - záslepka

  25 €

  30 € s DPH

 • DZKDDIS

  Interiérový/exteriérový modul informačného displeja , 3,5" obrazovka s rozlíšením 320x480 pixelov, do zariadenia je možné pridať až 2000 kontaktov, číslo volania a volanie vnútornej stanice sa vykonáva číselníkovým modulom

  129 €

  154,80 € s DPH

 • DZKDIN

  Interiérový/exteriérový grafický modul zobrazenia stavov systému videovrátnika.

  45 €

  54 € s DPH

 • DZKDINFO

  Interiérový/exteriérový informačný modul systému videovrátnika

  45 €

  54 € s DPH

 • DZKDKK

  Interiérový/exteriérový modul vyzváňacích tlačítiek rezidentov, 6 tlačítiek aj s menovkami

  55 €

  66 € s DPH

 • DZKDKP

  Interiérový/exteriérový číselníkový modul pre otvorenie dverí pomocou kódu alebo vyzvonenie rezidenta cez kombináciu čísiel (napríklad číslo bytu alebo kancelárie)

  109 €

  130,80 € s DPH

 • DZKDM

  Interiérový/exteriérový prístupový modul pre otvorenie dverí pomocou karty alebo čipu

  69 €

  82,80 € s DPH

Napíšte nám správu

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info