CZCV248A032WFR WIFI kamera

2MPx IP WIFI bezdrôtová kamera, IR prisvietenie do 10m, inštalácia na strop alebo vodorovnú plochu do interiéru., uhol pohľadu 95°, slot na mikroSD kartu až do 128 GB, PAN/TILT funkcia (otáčanie a naklápanie), 2 cestné audio - zabudovaný mikrofón a reproduktor pre obojsmernú komunikáciu, podpora smart motion tracking (automatické otáčanie za pohybujúcim sa objektom).

139 €

166,80 € s DPH

Dôležité vlastnosti produktu, pre bližšie informácie kliknite na jednotlivé štítky pre zobrazenie:

Push alarmové notifikácie Slot na SD kartu Dual stream Smart IR prisvietenie Digitálna redukcia šumu WDR Progresívne skenovanie DAY/NIGHT

Zobrazenie kamery v jej maximálnom rozlíšení použitím digitálneho zoomu uskutočníte cez naše oddelenie "Prezentačný On-Line kamerový systém". Zároveň si môžete odskúšať softvér pripojením sa cez PC (klientský softvér iVMS-4200 či prehliadač) alebo smartfón (klientský softvér iVMS-4500).
Dokumentácia, softvér, manuály:

1 Bližšie technické informácie

TeamViewer

Vzdialená technická pomoc

cez Teamviewer

Telefon

Telefonické poradenstvo 

Zaruka

Záruka odbornosti 

Servis

Profesionálny servis 

2MPx IP WIFI kamera, IR prisvietenie do 10m, uhol pohľadu 95°, slot na mikroSD kartu až do 128 GB, PAN/TILT funkcia (otáčanie a naklápanie), 2 cestné audio - zabudovaný mikrofón a reproduktor pre obojsmernú komunikáciu, podpora smart motion tracking (automatické otáčanie za pohybujúcim sa objektom), port RJ45 (možnosť pripojenia aj cez kábel), inštalácia na strop alebo položením na stôl alebo vodorovnú plochu do interiéru, pripojenie až 4 užívateľov súčasne. Kamera je ideálna pre monitorovanie väčších miestností, kde oceníte možnosť vzdialeného otáčania kamery cez smartfón alebo zapnutím motion trackingu automatického otáčania sa kamery za pohyblivým cieľom. Kamera je dodávaná s napájacím adaptérom do zástrčky dĺžky 3m.

SÚVISIACE PRÍSLUŠENSTVO:

Napíšte nám správu

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info