DS-KV8213-WME1 zvonček s kamerou 2 tlačidlá WIFI

Dverná jednotka do interiéru/exteriéru, 2 tlačidlá, 2MPx kamera s uhlom záberu 129° horizontálne a 75° vertikálne, infračervené LED prisvietenie do 3m, integrovaná čítačka RFID MIFARE kariet, jednoducjý management a pridávanie ďalších kariet alebo príveskov cez master kartu alebo softvér výrobcu, inštalácia na povrch alebo zapustená montáž, napájanie 12VDC alebo cez PoE (PoE switch alebo PoE injektor 48VDC), káblové pripojenie do systému cez UTP/FTP kábel v rámci LAN siete alebo cez WIFI (802.11 b/g/n) , 4 alarmové vstupy, 2 x relé pre otvorenie 2 dverí alebo brán, široký dynamický rozsah WDR, tenký dizajn, materiál krytu: hliník, konfigurácia a nastavenie cez webový prehliadač alebo softvér výrobcu, hlasové správy pre návštevníka v českom jazyku, jednoduché vloženie menovky pod sklíčko jednotky, jednoduchá integrácia do kamerového systému

201 €

241,20 € s DPH

Dôležité vlastnosti produktu, pre bližšie informácie kliknite na jednotlivé štítky pre zobrazenie:

PoE Dual stream Smart IR prisvietenie EXIR technológia IR prisvietenia Digitálna redukcia šumu WDR Vysoká citlivosť Progresívne skenovanie DAY/NIGHT Alarmové a audio vstupy/výstupy

Zobrazenie kamery v jej maximálnom rozlíšení použitím digitálneho zoomu uskutočníte cez naše oddelenie "Prezentačný On-Line kamerový systém". Zároveň si môžete odskúšať softvér pripojením sa cez PC (klientský softvér iVMS-4200 či prehliadač) alebo smartfón (klientský softvér iVMS-4500).
TeamViewer

Vzdialená technická pomoc

cez Teamviewer

Telefon

Telefonické poradenstvo 

Zaruka

Záruka odbornosti 

Servis

Profesionálny servis 

Táto dverná jednotka má veľmi elegantný dizajn v slim prevedení, kamera má pomerne široký uhol záberu, jednotka je vodeodolná (IP65) a čiastočne aj v antivandal prevedení (IK8). Výhodou je integrovaná čítačka kariet a čipov, pre jednoduché inštalácie sa pridávanie týchto médií realizuje pribalenou master kartou, pre zložitejšie aplikácie (napríklad vstup do administratívnej budovy) sa managenet čipov a kariet realizuje cez softvér výrobcu iVMS-4200 (softvér je zdarma). Dverná jednotka má 2 relé pre otváranie 2 dverí alebo brán (napríklad v prípade rodinného domu sa rezident môže rozjhodnúť, či návšteve cez monitor otvorí bráničku alebo posuvnú bránu pre vjazd auta). Keďže dverná jednotka poskytuje iba relé pre otváranie vstupov, v prípade bráničky alebo dverí, kde je inštalovaný elektromagnetický zámok, je potrebné dokúpiť aj zdroj napájania elektromagnetického zámku (viď "Súvisiace príslušenstvo"). Dverná jednotka je IP zariadenie, takže k PoE switchu/injektoru sa pripája cez UTP/FTP kábel, v prípade tejto dvernej jednotky je možné pripojiť toto zariadenie aj cez WIFI sieť. Hlasové správy pre návštevu sú nahraté v českom jazyku. Kameru z dvernej jednotky je možné jednoducho zaintegrovať  do kamerového systému ako bežnú IP kameru. Obraz z kamery a zvuk z jej okolia je možné jednoducho spustiť aplikáciou v smartfóne v rámci LAN siete alebo cez Internet.

Dvernú jednotku je možné inštalovať 4 spôsobmi:

  • priamo na stenu bez striešky - inštaláciu možno realizovať v interiéri alebo v exteriéri, ale musí byť inštalovaná na mieste, kde dverná jednotka "neoprší" (nie je potrebné dokupovať žiadne inštalačné príslušenstvo)
  • priamo na stenu so strieškou - iinštaláciu možno realizovať v exteriéri, strieška sa používa na mieste, kde dverná jednotka môže byť "opršaná", striešku je potrebné dokúpiť osobitne (viď "Súvisiace príslušenstvo")
  • zapustená montáž bez striešky - inštaláciu možno realizovať v interiéri alebo extreiéri, ale na mieste, kde dverná jednotka "neoprší", je potrebné dokúpiť montážnu krabicu osobitne (viď "Súvisiace príslušenstvo")
  • zapustená montáž so strieškou - inštaláciu možno realizovať v exteriéri, strieška sa používa na mieste, kde dverná jednotka môže byť "opršaná", je potrebné dokúpiť montážnu krabicu aj striešku osobitne (viď "Súvisiace príslušenstvo")

Dverná jednotka je kompatibilná so všetkými monitormimodulárnymi dvernými jednotkami z tejto ponuky.

Nakoľko je dverná jednotka v slim prevedení, zápustná montáž sa iba málokedy používa.

Pozrite si video:

SÚVISIACE PRÍSLUŠENSTVO:

Napíšte nám správu

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info