Firmvér pre kamerové systémy

Firmvér je špeciálnym softvérom určený pre hardvérové zariadenia. Vo videorekordéroch NVR a DVRIP kameráchIP videovrátnikoch zabezpečuje funkcionalitu týchto zariadení (spracovanie obrazu, konfiguráciu zariadenia, pripojenie k zariadeniu cez PC, smartfóny a tablety, vyhodnocovanie alarmových udalostí..). V súčastnej dobe idú nové technológie veľmi rýchlo dopredu a bez aktualizácii firmvéru sa môže stať, že s novým PC, smartfónom alebo tabletom by sa užívateľ nedokázal ku kamerovému systému pripojiť, nakoľko tieto zariadenia majú nový operačný systém, nový webový prehliadač.. V skratke aktualizáciou firmvéru výrobca reaguje na nové informačné technológie iných externých zariadení, môže priniesť nové úžitkové funkcie pre Váš stávajúci kamerový systém (v súčastnosti napríklad: kanál nula, detekcia prekročenia čiary, detekcia narušenia oblasti..), prípadne odstraňuje chyby, ktoré sa prejavili pri používaní predchádzajúcich verzií firmvéru.

Nakoľko verzií firmvérov je pre jednotlivé IP zariadenia viacero a je potrebné vedieť nainštalovať vhodnú verziu, aktualizáciu firmérov vykonávame my priamo u zákazníka alebo cez vzdialenú technickú pomoc TeamViewer.

Poznámka: pri aktualizovaní firmvéru videorekordérov a IP kamier bude možno potrebné aktualizovať aj softvér výrobcu iVMS-4200 pre PC. Aktualizácie softvéru pre smartfóny a tablety sú ponúkané v týchto zariadeniach automaticky, aktualizáciou firmvéru videorekordérov a IP kamier sa aktualizuje aj webový doplnok pre webové prehliadače (tieto doplnky sú súčasťou firmvéru zariadení výrobcu).

Napíšte nám správu

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info