Analógové HD TVI kamery PTZ (otočné)

0 položiek

HD-TVI PTZ kameraPTZ Speed Dome otočné kamery umožňujú vykonávať vzdialene ovládaný pohyb hore a dole, doprava a doľava a meniť ohniskovú vzdialenosť objektívu (približovanie a vzďalovanie snímanej scény). PTZ HD-TVI kamery sa pripájajú k zariadeniam hybridným videorekordérom, ktoré digitalizujú obraz, umožňujú záznam a vzdialené alebo lokálne ovládanie kamery. Cielené ovládanie otočných kamier užívateľom sa potom uskutočňuje lokálne pomocou klávesnice s joystickom alebo softvérovo cez webový prehliadač, klientský softvér či mobilný telefón.

Inteligentným využitím otočnej kamery je jej integrácia s detektormi (magnetické kontakty, pohybové detektory, detektory teploty...), ktoré sa pripoja na alarmové vstupy buď priamo otočnej kamery alebo videorekordéra. V prípade aktivácie takéhoto detektora sa otočná kamera automaticky natočí a zazoomuje na toto miesto za účelom získania lepších detailov (preset) alebo vykonáva patrolu - pohyb kamery medzi prednastavenými pozíciami (presetmi). Tieto nastavenia sa vykonávajú softvérovo buď priamo v kamere alebo na videorekordéry cez klientský softvér týchto zariadení.

PTZ otočné kamery možno inštalovať na stenu, podhľad, vnútorný či vonkajší roh alebo stĺp. Preto sa k PTZ kamerám dokupuje voliteľné príslušenstvo (konzoly, príruby, redukcie..), ktoré sú uvedené pri každej kamere v záložke 'Súvisiace príslušenstvo'.

 Hlavní partneri:

HikVision

Jablotron

Napíšte nám správu

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie