Montáže

Naša spoločnosť realizuje inštalácie všetkých nami ponúkaných bezpečnostných systémov na tomto webe. Cenové ponuky vyhotovujeme výhradne na základe predchádzajucej obhliedky miesta inštalácie. V pŕipade záujmu je potrebné nás kontaktovať telefonicky na: +421 907 821 140 alebo mailom: alertech@alertech.sk

Samotná cenová ponuka nemá však príliš veľkú výpovednú hodnotu, určite je dobré si dohodnúť u nás termín stretnutia, kde Vám predvedieme na našich reálnych prezentačných systémoch všetky funkcionality a možnosti systémov, o ktoré by ste mali záujem. V dnešnej dobe už alarm neponúka iba bezpečnostné funkcie, podobne je to aj pri kamerových či iných systémoch. K zákazníkovi pristupujeme individuálne, je iba dobré, keď sa zákazník o požadovaný systém viacej zaujíma, pretože nie je alarm ako alarm, takisto nie je kamerový systém ako kamerový systém. Nami ponúkané elektronické bezpečnostné systémy majú technickú a technologickú živostnosť  8-10 rokov, ktorú reálne aj dosahujú, pri lacnejších systémoch je tento parameter veľmi otázny, nehovoriac ani o ich kvalite a funkcionalitách.

 

Inštalácie elektronických bezpečnostných systémov realizujeme v maximálnom rádiuse do 50 km od Žiliny, iba v špecifických prípadoch vo väčšej vzdialenosti.

Napíšte nám správu

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info