Montáže

Naša spoločnosť realizuje montáže všetkých nami ponúkaných bezpečnostných systémov na tomto webe. Cenové ponuky vyhotovujeme výhradne na základe predchádzajucej obhliedky miesta inštalácie. V pŕipade záujmu je potrebné nás kontaktovať telefonicky na: +421 907 821 140 alebo mailom: alertech@alertech.sk

Samotná cenová ponuka nemá však príliš veľkú výpovednú hodnotu, určite je dobré si dohodnúť u nás termín stretnutia, kde Vám predvedieme na našich reálnych prezentačných systémoch všetky funkcionality a možnosti systémov, o ktoré by ste mali záujem. V dnešnej dobe už alarm neponúka iba bezpečnostné funkcie, podobne je to aj pri kamerových či iných systémoch. K zákazníkovi pristupujeme individuálne, je iba dobré, keď sa zákazník o požadovaný systém viacej zaujíma, pretože nie je alarm ako alarm, takisto nie je kamerový systém ako kamerový systém. Nami ponúkané elektronické bezpečnostné systémy majú technickú a technologickú živostnosť  8-10 rokov, ktorú reálne aj dosahujú, pri lacnejších systémoch je tento parameter veľmi otázny, nehovoriac ani o ich kvalite a funkcionalitách.

Navštívte náš showroom

V prietoroch našej kancelárie/showroomu Vám predvedieme na reálnych inštaláciách všetky funkcionality nami inštalovaných systémov. Je lepšie vidieť a vyskúšať si ako jednotlivé systémy fungujú, fyzicky si obhliadnuť jednotlivé komponenty ako si nechať nainštalovať systém podľa reklamných letákov.

Pred Vašou návštevou je potrebné nás vopred kontaktovať na telefónnom čísle: +421 907 821 140 za účelom dohodnutia si termínu stretnutia!

 

Inštalácie všetkých sysémov realizujeme v maximálnom rádiuse do 50 km od Žiliny, v špecifických prípadoch vo väčšej vzdialenosti.

Napíšte nám správu:

Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov: *

Kontrolný kód

i

 Hlavní partneri:

HikVision

Jablotron

Napíšte nám správu

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie