Veľkoobchod

Naša spoločnosť pre podnikateľské subjekty zaoberajúce sa činnosťou v oblasti inštalácie bezpečnostných systémov poskytuje v rámci u nás ponúkaných bezpečnostných systémov vyrazné veľkoobchodné zľavy. Stačí sa na našom webe zaregistrovať, vytvoriť si u nás účet, do poznámky napísať, že ste subjekt, ktorý realizuje inštalácie bezpečnostných systémov a obratom Vám pridelíme veľkoobchodnú zľavu. Po pridelení zľavy na nákup nášho tovaru a Vašom opätovnom prihlásení sa Vám budú zobrazovať už Vaše nákupné ceny.

Výraznou výhodou spolupráce s nami je, že poskytujeme bezplatné technické poradenstvo telefonicky alebo ešte častejšie cez vzdialenú plochu TeamViewer. Naša spoločnosť ponúkané bezpečnostné systémy aj inštaluje, máme bohaté a dlhoročné skúsenosti s technickými riešeniami u množstva zákazníkov, vieme čo v reálnej praxi dobre funguje, takže naše poradenstvo je na vysokej odbornej úrovni. Nikdy sme nenechali nášho zákazníka bez vyriešeného problému ako sa to často deje pri rôznych iných dodávateľov technológií, pracujeme rýchlo a efektívne k spokojnosti Vás a Vašich zákazníkov.

V rámci veľkoobchodných vzťahov pre našich partnerov samozrejme poskytujeme bezplatné individuálne technické školenia.

 

Navštívte náš showroom

V prietoroch našej kancelárie/showroomu Vám predvedieme na reálnych inštaláciách všetky funkcionality nami inštalovaných systémov. Je lepšie vidieť a vyskúšať si ako jednotlivé systémy fungujú, fyzicky si obhliadnuť jednotlivé komponenty ako si nechať nainštalovať systém podľa reklamných letákov.

Pred Vašou návštevou je potrebné nás vopred kontaktovať na telefónnom čísle: +421 907 821 140 za účelom dohodnutia si termínu stretnutia!

Napíšte nám správu:

Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov: *

Kontrolný kód

i

 

Inštalácie všetkých sysémov realizujeme v maximálnom rádiuse do 50 km od Žiliny, v špecifických prípadoch vo väčšej vzdialenosti.

 Hlavní partneri:

HikVision

Jablotron

Naši hlavní partneri:

Napíšte nám správu

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie