Kamerové systémy

Stručný popis kategórie

Kamerový systém

Kamerové systémy sú v dnešnej dobe štandardom vybavenia rodinných domov, kancelárií, administratívnych budov, výrobných hál a rôznych iných prevádzok. Užívateľovi poskytujú On-line prehľad o dianí v týchto priestoroch cez smartón alebo PC a to aj mimo miesta inštalácie kamerového systemu cez Internet. Správnym nakonfigurovaním analytických funkcií kamerového systemu inštalačnou firmou si užívateľ vie veľmi rýchlo v záznamoch vyhľadať iba tie zabery, kde došlo k pohybovej detekcii (detekcia prekročenia čiary, detekcia narušenia oblasti), prípadne z týchto detekcií cez filter vytiahnuť iba zábery pohybujúceho sa vozidla alebo osoby (technológia AcuSense). V praxi sa často stretávame pri inštaláciách od iných firiem, že tieto detekcie neboli vôbec nastavené alebo to jednoducho inštalovaný kamerový systém neumožňuje. Myslíme si, že dostať obrazy z kamier do smatfónu a potom nechať zákazníka prezerať permenentné záznamy pri nejakom časovo neohraničenom incidente napríklad 10 dni, je neseriózne a neprofesionálne. 

Chceme tým povedať, že nie je kamerový systém ako kamerový systém, na trhu je mnoho nekvalitných systémov a mnoho "inštalačných firiem" dokonca bez oprávnenia takého systémy inštalovať. Preto je určite vhodné, ak si zákazník dobre zváži, aká firma mu kamerový systém zrealizuje a aká technológia mu bude inštalovaná.

V naších priestoroch máme nainštalovaných viacero kamier v reálnom prostredí (v exteriéri aj interiéri) určených práve na prezentáciu nami inštalovaných kamerových systémov, takže zákazník vopred vie, akú kvalitu a funkcionalitu môže očakávať, ak sa rozhodne pre nás. Navyše obrazy z kamier sme priamo zakomponovali do týchto webových stránok, po kliknutí na príslušnú kameru sa zobrazí aj On-line obraz z konkrétnej kamery. 

 

Cenové ponuky vytvárame buď priamo na základe osobnej obhliadky miesta inštalácie, kde Vám vysvetlíme funkcionality a možnosti kamerového systému a navrhneme potrebý rozsah podľa bezpečnostných štandardov, prípadne poskytujeme zákazníkom predbežné cenové ponuky pri návšetve v priestoroch našej kancelárie. V naších priestoroch máme plne funčný prezentačný kamerový systém, ktorý Vám radi predvedieme. Termín Vašej návštevy je potrebné si vopred telefonicky dohodnúť.

 

Inštalácie kamerových systémov realizujeme v maximálnom rádiuse do 50 km od Žiliny, v špecifických prípadoch vo väčšej vzdialenosti

Napíšte nám správu

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info