Kamerové systémy

Kamerový systém HikVision

Kamerové systémy sú v dnešnej dobe štandardom zabezpečenia objektov. Kamerový systém sa inštaluje na dom, chatu, budovy firiem, obchodov, výrobných hál a rôznych iných prevádzok. Užívateľovi poskytujú online prehľad o dianí v týchto priestoroch cez smartón alebo PC a to aj mimo miesta inštalácie kamerového systemu cez Internet. Správnym nakonfigurovaním analytických funkcií profesionálneho kamerového systemu inštalačnou firmou si užívateľ vie veľmi rýchlo v záznamoch vyhľadať iba tie zabery, kde došlo k pohybovej detekcii (detekcia prekročenia čiary, detekcia narušenia oblasti), prípadne z týchto detekcií cez filter vytiahnuť iba zábery pohybujúceho sa vozidla alebo osoby (technológia AcuSense). .

Prezentačný kamerový systém

V naších priestoroch máme nainštalovaných vyše 15 kamier HikVision v reálnom prostredí (v exteriéri aj interiéri) určených práve na prezentáciu nami inštalovaných kamerových systémov, takže zákazník vopred vie, akú kvalitu a funkcionalitu môže očakávať, ak sa rozhodne pre nás. Navyše obrazy z kamier sme priamo zakomponovali do týchto webových stránok, po kliknutí na príslušnú kameru sa zobrazí aj online obraz z konkrétnej kamery. 

 

Cenové ponuky kamerových systémov vytvárame buď priamo na základe osobnej obhliadky miesta inštalácie, kde Vám vysvetlíme funkcionality a možnosti kamerového systému a navrhneme potrebý rozsah podľa bezpečnostných štandardov, prípadne poskytujeme zákazníkom predbežné cenové ponuky pri návšetve v priestoroch našej kancelárie. V naších priestoroch máme plne funčný prezentačný kamerový systém, ktorý Vám radi predvedieme. Termín Vašej návštevy je potrebné si vopred telefonicky dohodnúť.

 

Inštalácie kamerových systémov realizujeme v maximálnom rádiuse do 50 km od Žiliny, v špecifických prípadoch vo väčšej vzdialenosti

Napíšte nám správu

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info