Alarmové systémy

Alarmy, alarmové systémy JABLOTRON 100

Alarmový systém je primárnym bezpečnostným systémom, nakoľko pri narušení objektu (aktiváciou detektora plášťovej alebo priestorovej ochrany pri zapnutej ochrane) dochádza k okamžitému odosielaniu poplachovej informácie vo forme sms, notifikačnej správy cez aplikáciu a hlasového hovoru na prednastavené telefónne čísla, prípadne na pult centralizovanej ochrany (PCO). Kamerový systém síce takisto umožňuje odosielanie notifikačných správ a videa na smartón, ale detekcia z alarmových detektorov je oveľa spoľahlivejšia z hľadiska falošných poplachov ako videoanalýzou z kamerového systému. Aj preto kamerový systém je vhodný pri incidente iba na verifikáciu poplachu z alarmového systému.

Naša spoločnosť inštaluje alarmové systémy výhradne od výrobcu JABLOTRON, konkrétne profesionálny modulárny systém JABLOTRON 100, ktorý už zďaleka nie je iba alarmovým systémom, ale umožňuje v širokej miere tento systém použiť zároveň aj ako systém pre domácu automatizáciu (ovládanie kúrenia, svetelných okruhov, garážových brán, zavlažovania..). Tento systém inštalujeme v 3 verziách: ako bezdrôtový, zbernicový (káblový) alebo hybridný systém (kombinácia bezdrôtovej a zbernicovej verzie).

Ovládacia klávesnica JABLOTRON

Pre bližšie informácie o systéme Jablotron 100 si pozrite tieto videá:

Na systém JABLOTRON 100 poskytujeme 7 ročnú záruku na všetky komponenty a 2 ročnú záruku na prácu, čo v praxi znamená, ža ak sa napríklad pokazí nejaký komponent v 4 roku prevádzky, tento Vám vymeníme zdarma, avšak prácu, prípadne iné náklady (napríkad dopravné náklady) si budeme účtovať. 

Navštívte náš showroom:

KANCELARIA 1 KANCELARIA 2KANCELARIA 3KANCELARIA 4
KANCELARIA 5 KANCELARIA 6KANCELARIA 7SERVISNE AUTO

V našom showroome Vám predvedieme reálne ukážky a funkcionality bezpečnostných systémov v rámci nášho objektu ako aj vzdialeným pripojením sa na naše reálne inštalácie, ku ktorým máme povolený prístup ako servisná organizácia. Naše predvádzacie systémy sú dosť robustné a rozsiahle, takže Vám naozaj máme čo ukázať. Vidieť je viac ako si iba niečo prečítať z propagačných letákov. Radi Vás u nás privítame.

Vašu návštevu je potrebné vopred ohlásiť telefonicky na čísle: +421 907 821 140.

 Hlavní partneri:

HikVision

Jablotron

Napíšte nám správu

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie