Alarmové systémy

Naša spoločnosť nie je distribútorom alarmových systémov a keďže ide o primárny bezpečnostný systém, tieto systémy by nemali byť voľne predajné. Každý takýto systém by mal byť nainštalovaný odborným a zaškoleným pracovníkom firmy, ktorá má na túto činnosť technickú licenciu od Policajného zboru SR, preto predaj tejto technológie je možný iba v rámci naších inštalácií.

My inštalujeme alarmové systémy výhradne od výrobcu JABLOTRON, konkrétne profesionálny robustný systém JABLOTRON 100, ktorý už zďaleka nie je iba alarmovým systémom, ale umožňuje v širokej miere tento systém použiť zároveň aj ako systém pre domácu automatizáciu (ovládanie kúrenia, svetelných okruhov, garážových brán, zavlažovania..). 

Viac o tomto systéme, jeho možnostiach a využití sa dozviete na kvalitne spracovaných stránkach výrobcu:  https://www.jablotron.com/sk/

Cenové ponuky vytvárame po osobnej obhliadke miesta inštalácie, kde Vám vysvetlíme jeho  funkciu a možnosti a ponúkneme potrebý rozsah podľa bezpečnostných štandardov. Prípadne vytvárame predbežné cenové ponuky, aby zákazník vopred vedel,  v akej cenovej relácii sa inštalácia takéhoto systému pohybuje a po predbežnom odsúhlasení a osobnej obhliadke vytvoríme záväznú cenovú ponuku.

Na systém JABLOTRON 100 poskytujeme 7 ročnú záruku na jednotlivé komponenty a 2 ročnú záruku na samotnú inštaláciu, čo v praxi znamená, ža ak sa napríklad pokazí nejaký komponent v 4 roku prevádzky, tento Vám vymeníme zdarma, avšak prácu, prípadne iné náklady (napríkad dopravné náklady) si budeme účtovať.

 

Inštalácie alarmových systémov realizujeme v maximálnom rádiuse do 50 km od Žiliny! 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info