Alarmové systémy

alarm jablotron 100

Alarmový systém je primárnym bezpečnostným systémom, nakoľko pri narušení objektu (aktiváciou detektora plášťovej alebo priestorovej ochrany pri zapnutej ochrane) dochádza k okamžitému odosielaniu poplachovej informácie vo forme sms, notifikačnej správy cez aplikáciu a hlasového hovoru na prednastavené telefónne čísla, prípadne na pult centralizovanej ochrany (PCO). Kamerový systém síce takisto umožňuje odosielanie notifikačných správ a videa na smartón, ale detekcia z alarmových detektorov je oveľa spoľahlivejšia z hľadiska falošných poplachov ako videoanalýzou z kamerového systému. Preto kamerový systém je vhodný pri incidente iba na verifikáciu poplachu z alarmového systému.

Naša spoločnosť inštaluje alarmové systémy výhradne od výrobcu JABLOTRON, konkrétne profesionálny modulárny systém JABLOTRON 100, ktorý už zďaleka nie je iba alarmovým systémom, ale umožňuje v širokej miere tento systém použiť zároveň aj ako systém pre domácu automatizáciu (ovládanie kúrenia, svetelných okruhov, garážových brán, zavlažovania..). Tento systém inštalujeme v 3 verziách: ako bezdrôtový, zbernicový (káblový) alebo hybridný systém (kombinácia bezdrôtovej a zbernicovej verzie).

Pre bližšie informácie o tomto systéme si pozrite videá nižšie:

   

 

Cenové ponuky vytvárame po osobnej obhliadke miesta inštalácie, kde Vám vysvetlíme  funkcionality a možnosti alarmového systému a navrhneme potrebý rozsah podľa bezpečnostných štandardov. V naších priestoroch máme plne funčný prezentačný alarmový systém, ktorý Vám radi predvedieme. 

Na systém JABLOTRON 100 poskytujeme 7 ročnú záruku na jednotlivé komponenty a 2 ročnú záruku na samotnú inštaláciu, čo v praxi znamená, ža ak sa napríklad pokazí nejaký komponent v 4 roku prevádzky, tento Vám vymeníme zdarma, avšak prácu, prípadne iné náklady (napríkad dopravné náklady) si budeme účtovať. 

 

Inštalácie alarmových systémov realizujeme v maximálnom rádiuse do 50 km od Žiliny, iba v niektorých prípadoch vo väčšej vzdialenosti.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info