Alarmové systémy

Alarmový systém JABLOTRON 100

Alarmový systém je primárnym bezpečnostným systémom, nakoľko pri narušení objektu (aktiváciou detektora plášťovej alebo priestorovej ochrany pri zapnutej ochrane) dochádza k okamžitému odosielaniu poplachovej informácie vo forme sms, notifikačnej správy cez aplikáciu a hlasového hovoru na prednastavené telefónne čísla, prípadne na pult centralizovanej ochrany (PCO). Kamerový systém síce takisto umožňuje odosielanie notifikačných správ a videa na smartón, ale detekcia z alarmových detektorov je oveľa spoľahlivejšia z hľadiska falošných poplachov ako videoanalýzou z kamerového systému. Preto kamerový systém je vhodný pri incidente iba na verifikáciu poplachu z alarmového systému.

Naša spoločnosť inštaluje alarmové systémy výhradne od výrobcu JABLOTRON, konkrétne profesionálny modulárny systém JABLOTRON 100, ktorý už zďaleka nie je iba alarmovým systémom, ale umožňuje v širokej miere tento systém použiť zároveň aj ako systém pre domácu automatizáciu (ovládanie kúrenia, svetelných okruhov, garážových brán, zavlažovania..). Tento systém inštalujeme v 3 verziách: ako bezdrôtový, zbernicový (káblový) alebo hybridný systém (kombinácia bezdrôtovej a zbernicovej verzie).

Pre bližšie informácie o tomto systéme si pozrite videá nižšie:

  

 

Na systém JABLOTRON 100 poskytujeme 7 ročnú záruku na jednotlivé komponenty a 2 ročnú záruku na samotnú inštaláciu, čo v praxi znamená, ža ak sa napríklad pokazí nejaký komponent v 4 roku prevádzky, tento Vám vymeníme zdarma, avšak prácu, prípadne iné náklady (napríkad dopravné náklady) si budeme účtovať. 

 

Cenové ponuky vytvárame buď priamo na základe osobnej obhliadky miesta inštalácie, kde Vám vysvetlíme funkcionality a možnosti alarmového systému a navrhneme potrebý rozsah podľa bezpečnostných štandardov, prípadne poskytujeme zákazníkom predbežné cenové ponuky pri návšetve v priestoroch našej kancelárie. V naších priestoroch máme plne funčný prezentačný alarmový systém, ktorý Vám radi predvedieme. Termín Vašej návštevy je potrebné si vopred telefonicky dohodnúť.

 

Inštalácie alarmových systémov realizujeme v maximálnom rádiuse do 50 km od Žiliny, v špecifických prípadoch vo väčšej vzdialenosti.

Napíšte nám správu

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info