Maloobchod

Naša sppoločnosť ponúka aj maloobchodný predaj bezpečnostných systémov pre súkromné osoby alebo podnikateľské subjekty, ktoré sa profesne nezaoberajú inštaláciami v tejto oblasti.Z dlhoročnej praxe vieme, že technicky zručné osoby, ktoré ovládajú základnú prácu s PC, si vedia nainštalovať kamerový systém alebo videovrátnika aj svojpomocne. Samotné technické prevedenie inštalácie nie je nijak náročné, skôr môže byť problém s oživením a konfiguráciou systému. Tieto činnosti vśak za zákazníka riešime bezplatne cez vzdialenú plochu TeamViewer. Kúpou zariadení alebo systémov z našej ponuky automaticky zákazník dostáva aj bezplatné technické poradenstvo po celý čas životnosti systému. V praxi sa nám veľmi často stáva, že k nám volajú ľudia, ktorí by chceli technicky poradiť s ich kamerovým systémom, ktorý sme my neinštalovali a ani si ho u nás nezakúpili. Keď im povieme, aby kontaktovali s ich problémom ich dodávateľa, tak sa dozvieme, že dodávateľl už neexistuje alebo už robí niečo iné alebo nedvíha telefón. Samozrejme my sme vždy ústretoví, ale v tomto prípade si už tieto osoby alebo subjekty musia za technické poradenstvo zaplatiť.

Kúpou zariadení alebo bepečnostných systémov u nás starostlivosť o zákazníka nekončí, naopak iba začína. Počas živostnosti systému nastáva množstvo situácií, kedy potrebujú naši zákazníci technické poradenstvo. K nim patrí napríklad:

  • výmena PC, kedy zákazníci požadujú opätovné nainštalovanie a nakonfigurovanie softvéru výrobcu pre pripojenie sa ku kamerovému systému
  • výmena smartfónu, kedy je potrebné opätovne zadať prihlasovecie úadaje k pripojeniu na kamerový systém
  • zákazník zmení providera internetového pripojenia a prestane ísť pripojenie na kamerový systém (je nutné zmeniť sieťové nastavenia videorekordéra + vykonať potrebné nastavenia na novom routeri)
  • zákazník potrebuje pridať nové čipy k videovrátniku
  • zákazník chce stiahnuť nejaké záznamy z videorekordéra a nevie si to spraviť (hoci manuály sú k dispozícii a sú v slovenskom jazyku)
  • množstvo iných situácií

Vśetky tieto prevádzkové záležitosti riešime v rámci u nás zakúpených zariadení a systémov bezplatne cez TeamViewer.

Napíšte nám správu

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info