Maloobchod

Naša sppoločnosť ponúka aj maloobchodný predaj bezpečnostných systémov pre súkromné osoby alebo podnikateľské subjekty, ktoré sa profesne nezaoberajú inštaláciami v tejto oblasti.Z dlhoročnej praxe vieme, že technicky zručné osoby, ktoré ovládajú základnú prácu s PC, si vedia nainštalovať kamerový systém alebo videovrátnika aj svojpomocne. Samotné technické prevedenie inštalácie nie je nijak náročné, skôr môže byť problém s oživením a konfiguráciou systému. Tieto činnosti vśak za zákazníka riešime bezplatne cez vzdialenú plochu TeamViewer. Kúpou zariadení alebo systémov z našej ponuky automaticky zákazník dostáva aj bezplatné technické poradenstvo po celý čas životnosti systému. V praxi sa nám veľmi často stáva, že k nám volajú ľudia, ktorí by chceli technicky poradiť s ich kamerovým systémom, ktorý sme my neinštalovali a ani si ho u nás nezakúpili. Keď im povieme, aby kontaktovali s ich problémom ich dodávateľa, tak sa dozvieme, že dodávateľl už neexistuje alebo už robí niečo iné alebo nedvíha telefón. Samozrejme my sme vždy ústretoví, ale v tomto prípade si už tieto osoby alebo subjekty musia za technické poradenstvo zaplatiť.

Kúpou zariadení alebo bepečnostných systémov u nás starostlivosť o zákazníka nekončí, naopak iba začína. Počas živostnosti systému nastáva množstvo situácií, kedy potrebujú naši zákazníci technické poradenstvo. K nim patrí napríklad:

  • výmena PC, kedy zákazníci požadujú opätovné nainštalovanie a nakonfigurovanie softvéru výrobcu pre pripojenie sa ku kamerovému systému
  • výmena smartfónu, kedy je potrebné opätovne zadať prihlasovecie úadaje k pripojeniu na kamerový systém
  • zákazník zmení providera internetového pripojenia a prestane ísť pripojenie na kamerový systém (je nutné zmeniť sieťové nastavenia videorekordéra + vykonať potrebné nastavenia na novom routeri)
  • zákazník potrebuje pridať nové čipy k videovrátniku
  • zákazník chce stiahnuť nejaké záznamy z videorekordéra a nevie si to spraviť (hoci manuály sú k dispozícii a sú v slovenskom jazyku)
  • množstvo iných situácií

Vśetky tieto prevádzkové záležitosti riešime v rámci u nás zakúpených zariadení a systémov bezplatne cez TeamViewer.

Navštívte náš showroom

V prietoroch našej kancelárie/showroomu Vám predvedieme na reálnych inštaláciách všetky funkcionality nami inštalovaných systémov. Je lepšie vidieť a vyskúšať si ako jednotlivé systémy fungujú, fyzicky si obhliadnuť jednotlivé komponenty ako si nechať nainštalovať systém podľa reklamných letákov.

Pred Vašou návštevou je potrebné nás vopred kontaktovať na telefónnom čísle: +421 907 821 140 za účelom dohodnutia si termínu stretnutia!

 

Inštalácie všetkých sysémov realizujeme v maximálnom rádiuse do 50 km od Žiliny, v špecifických prípadoch vo väčšej vzdialenosti.

Napíšte nám správu:

Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov: *

Kontrolný kód

i

 Hlavní partneri:

HikVision

Jablotron

Napíšte nám správu

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie