Servis

Naša spoločnosť poskytuje v rámci u nás zakúpených či nainštalovaných zariadení alebo systémov plnohodnotný záručný a pozáručný servis po celý čas ich technickej a techologickej životnosti. U nás platí, že zákazník po zakúpení bezpečnostného systému či už formou veľkoobchodu, maloobchodu alebo inštalácie má nárok na pružné vybavenie jeho požiadaviek v prípade technického poradenstva, reklamácie alebo opravy v pozáručnom servise. Uvedomujeme si, že iba kvalitný servis a spoľahlivé systémy sú zárukou ďalšieho rastu a udržanie pozície na trhu našej spoločnosti v budúcnosti. Telefonické poradenstvo a vzdialená technická pomoc cez TeamViewer je u nás zdarma aj v pozáručnom období. 

Navštívte náš showroom

V prietoroch našej kancelárie/showroomu Vám predvedieme na reálnych inštaláciách všetky funkcionality nami inštalovaných systémov. Je lepšie vidieť a vyskúšať si ako jednotlivé systémy fungujú, fyzicky si obhliadnuť jednotlivé komponenty ako si nechať nainštalovať systém podľa reklamných letákov.

Pred Vašou návštevou je potrebné nás vopred kontaktovať na telefónnom čísle: +421 907 821 140 za účelom dohodnutia si termínu stretnutia!

 

Inštalácie všetkých sysémov realizujeme v maximálnom rádiuse do 50 km od Žiliny, v špecifických prípadoch vo väčšej vzdialenosti.

Napíšte nám správu:

Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov: *

Kontrolný kód

i

 Hlavní partneri:

HikVision

Jablotron

Napíšte nám správu

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie