Dverné jednotky kompaktné (zvončeky do domu)

0 položiek

Domové zvončeky na dom

V tomto oddelení Vám ponúkame viaceré typy kompaktných dverných jednotiek (zvončeky do domu) k IP videovrátnikom HikVision. Zvončeky do domu sú komunikačné/prístupové zariadenia inštalované na vhodné miesto k vstupom budov (dvere alebo brána), prípadne k ďalším prístupovým bodom budovy (vstupné dvere do jednotlivých poschodí, vstupné dvere do jednotlivých oddelení..). Niektoré domové zvončeky majú integrovanú čítačku prístupových kariet a čipov a teda plnohodnotne fungujú aj ako čítačky prístupového systému. Správa prístupových kariet a čipov sa vykonáva pomocou PC cez softvér výrobcu ("iVMS-4200"), ale prístupové karty a čipy je možné prídávať do dvernej jednotky jednoducho aj priložením master karty (súčasťou balenia) a následne prikladaním kariet a čipov k čitačke.
Pri domových zvončekoch s viacerými tlačítkami (2 a 4-tlačítkové) sa ku každému tlačítku priradí 1 účastník/rezident systému. Tento rezident môže mať až 6 monitorov (1 master monitor a 5 podružných/slave monitorov). Pri zatlačení tlačítka zvončeka do domu sa aktivujú obrazom aj zvukovo všetky priradené monitory a hovor je možne prevziať z hociktorého z nich. Kompaktné domové zvončeky sa používajú hlavne pri menších aplikáciách alebo ako podružné domové zvončeky (modulárny domový zvonček so 7 a viac tlačítkami je inštalovaná na vstupe do budovy a kompaktná je inštalovaná pri dverách na poschodí).

Všetky domové zvončeky majú nahraté v českom jazyku hlasové správy, ktoré sa prehrávajú v určitých situáciách (napríklad keď rezident otvorí z monitora dvere, ozve sa z dvernej jednotky: "Dveře jsou otevřeny!", keď nie je rezident doma, ozve sa:"Nejsem doma, zanechte vzkaz!" atď..).
Technické vlastnosti a návody na inštaláciu sú súčasťou špecifikácie každého takéhoto zariadenia.

 Hlavní partneri:

HikVision

Jablotron

Napíšte nám správu

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie