Prezentačný online videovrátnik cez Internet

0 položiek

V tomto oddelení Vám ponúkame unikátnu možnosť pripojiť sa online cez Internet na náš prezentačný systém videovrátnika HikVision smartfónom cez aplkáciu Hik-Connect a vyskúšať si tak všetky jeho funkcionality.

Náš online videovrátnik pozostáva z 2 dverných jednotiek a 1 monitora. Obidve dverné jednotky sú softvérovo priradené k jednému monitoru, takže keď sa zatlačí zvončekové tlačítko hociktorej z dvoch dverných jednotiek, bude zvoniť ten istý monitor (modelová situácia: 1 dverná jednotka je pri vstupe do budovy a druhá pri dverách na poschodí). 

Postup pripojenia sa na videovrátnika smartfónom cez aplikáciu Hik-Connect:

  • stiahnite si a nainštalujte aplkáciu Hik-Connect do svojho smarfónu (Obchod Play, App Store). V priebehu inštalácie je možné si zvoliť aj slovenskú lokalizáciu aplikácie.
  • Po dokončení inštalácie sa prihláste do účtu podľa obrázka nižšie: Hik-Connect prihlasenie
  • po úspešnom prihlásení  sa Vám objaví okno ako na obrázku nižšie:

Hik-Connect po prihlaseni

Na ploche vyššie je vidieť monitor a k nemu 2 pridružené dverné jednotky. Kliknutím na ikonu monitora sa spustí obraz z hlavnej dvernej jednotky (Main Door Station), potiahnutím prsta z prava do ľava sa spustí obraz z podružnej dvernej jednotky (Sub Door Station).

Plná funkčnosť aplikácie by nebola možná bez odskúšania si zaslania notifikačnej správy na smartfón pri zazvonení na dvernú jednotku. Simuláciu zazvonenia na dvernú jednotku sme zrealizovali nasledovne:

  • Kliknite na nasledovný odkaz: http://158.255.26.66:3300 (otvorí sa Vám dialógové okno na novej stránke Vášho prehliadača)
  • Vpíšte prihlasovacie údaje ako na obrázku a kliknite na "Prihlásenie"

 prihlasovacie okno

  • V tomto momente sa u nás aktivuje elektromagnet, ktorý manualne zatlačí na zvonček dvernej jednotky
  • do 10s k Vám príde notifikačná správa, na ktorú keď kliknete, pripojíte sa na dvernú jednotku, môžete prevziať hovor, môžete obojsmerne komunikovať (bohužiaľ na druhej strane je iba elektromagnet..), môžete otvoriť zámok 1 alebo zámok 2   

Inštalácia aplikácie Hik-Connect ako aj jej používanie je veľmi intuitívne a jednoduché, v prípade potreby a nejasností si prečítajte tieto manuály:

pdf Užívateľský manuál pre Hik-Connect (ANDROID)

pdf  Užívateľský manuál pre Hik-Connect (iOS)

 

 Hlavní partneri:

HikVision

Jablotron

Napíšte nám správu

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie