Prezentačný On-Line kamerový systém

On-Line prezentačný kamerový systém

V tomto oddelení Vám ponúkame možnosť pripojiť sa na naše online bezpečnostné kamery z našej ponuky cez Internet a sledovať tak obraz z týchto kamier v reálnom prostredí počas 24 hodín denne. Zároveň si môžete vyskúšať softvérové spracovanie a funkcionality grafického rozhrania pripojenim sa na NVR videorekordér HikVision, na ktoré sú tieto kamery pripojené.

Niektoré z našich prezentačných online kamier:

Prezentačné On-Line kamery 1Prezentačné On-LIne kamery 2

 Sú 3 spôsoby ako sa pripojiť na náš on-line kamerový systém HikVision:

  1. pripojenie PC cez webový prehliadač (iba Internet Explorer, Mozzilla Firefox)
  2. pripojenie PC cez klientský softvér iVMS-4200 (softvér HikVision dodávaný zdarma pre OS WINDOWS a MACINTOSH)
  3. pripojenie smartfónom cez klientský softvér iVMS-4500 (softvér HikVision stiahnuteľný zdarma - App Store, Google Play)

Poznámka: rýchlosť up-loadu nášho internetového pripojenia je garantovaných 14 Mbit/s, preto ak obraz z kamery nie je plynulý, môže to byť jedna z nasledovných príčin: nízky download Vášho internetového pripojenia, spustenie obrazov z viacerých kamier súčastne alebo na náš kamerový systém je v danom momente pripojených viacero účastníkov (pripojte sa neskôr). Rýchlosť Vášho internetového pripojenia si môžete vyskúšať kliknutím na na nasledovný odkaz: www.speedtest.net.
Pokiaľ by sa Vám nepodarilo pripojiť na náš On-Line kamerový systém, môžete využiť našu bezplatnú službu nastavenia Vášho PC pre pripojenie sa cez softvér TeamViewer. Ide o jednorázové pripojenie medzi naším a Vašim PC bez možnosti uskutočnenia opakovaného pripojenia sa bez Vášho vedomia. Tento softvér často využívame ako nástroj vzdialenej pomoci pre našich zákazníkov.

 Hlavní partneri:

HikVision

Jablotron

Napíšte nám správu

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie