Online bezpečnostné kamery cez softvér iVMS-4200(PC)

0 položiek

Pre pripojenie sa počítačom na naše online bezpečnostné kamery cez softvér pre kamerové systémy použijeme softvér HikVision iVMS-4200. iVMS-4200 je klientský softvér výrobcu určený pre PC pre administráciu, správu a užívateľský prístup ku kamerovým systémom (prehliadanie živého obrazu, obrazu zo záznamu, stiahnutie videoklipov...) v sieti LAN a cez Internet. Softvér je plne lokalizovaný do slovenského jazyka a pri každom aktívnom prvku/tlačidle sa zobrazuje bublinová nápoveda, akú funkcionalitu dané tlačidlo vykonáva. Inštaluje sa do PC užívateľa, takže je vždy súčasťou inštalácie kamerového systému.

Pre stiahnutie:

iVMS-4200 Klientský softvér iVMS-4200 pre PC s WINDOWS

Manual iVMS-4200 Kompletný manuál pre klientský softvér iVMS-4200 pre PC (CZ)

Pri postupe pridania nášho videorekordéra do klientského softvéru iVMS4200 cez oddelenie Správa zariadenia sprava zariadenia a následne voľbu Pridanie zariadenia pridanie zariadenia je potrebné vyplniť nasledovné dialógové okno so sieťovými a prihlasovacími údajmi a uložiť:

login

Pre postup pridania zariadenia HikVision (videorekordéra alebo IP kamery) do správy softvéru iVMS-4200 si pozrite video nižšie:

Poznámka: sofvér iVMS-4200 je pomerne zložitejším softvérom, v tomto prípade pokiaľ ste ešte nepoužívali tento softvér, je vhodné nás kontaktovať a uvedený sofvér aj s nastavením Vám bezplatne spustíme vo Vašom PC cez vzdialenú technickú pomoc TeamViewer.

 Hlavní partneri:

HikVision

Jablotron

Napíšte nám správu

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie