Analógové HD TVI kamery

HD-TVI kamery bezpečnostné analógové

HD-TVI TURBO HD je analógová technológia prenosu videa v rozlíšení 1.3MPx, 2MPx, 3MPx, 5MPx a 8MPx. Pre prenos HD-TVI signálu sa používajú štandardné koaxiálne káble s impedanciou 75Ω ukončené BNC konektormi alebo káble s krúteným párom (hlavne UTP kábel) ukončené pasívnymi prevodníkmi videosignálu. Dĺžka vedenia je závislá na kvalite použitého kábla a pohybuje sa v rozmedzí 200 až 500 m. HD-TVI kamery sa pripájajú k hybridným videorekordérom. Hlavnými výhodami systému HD-TVI oproti IP technológii sú:

  1. väčšie vzdialenosti prenosu videosignálu medzi videorekordérom a kamerou (pri použití kábla RG59 - 300m, pri použití kábla RG6 - 500m, pri použití UTP kábla s pasívnymi prevodníkmi videosignálu - 200m) bez použitia špeciálnych zariadení pre prenosové trasy (optické prevodníky, switche, WIFI spoje..)
  2. jednoduchá výmena pôvodnej analógovej technológie kamerových systémov (vymieňa sa iba videorekordér a kamery, káblové trasy ostávajú pôvodné)
  3. HD-TVI videorekordér spracováva aj klasický analógový signál pôvodných kamier, takže tam, kde ešte pôvodné kamery postačujú, tak sa ponechajú, vymenia sa iba tie kamery, kde je potrebná vyššia kvalita obrazu

HD-TVI videorekordéry umožňujú aj pripojenie IP kamier zväčša v obmedzenom množstve (viď technickú špecifikáciu jednotlivých videorekordérov)
Inštalácia HD-TVI kamerových systémov je totožná s inštaláciou klasických analógových systémov, takisto je tu možnosť využitia príslušenstva určeného pôvodne pre analógové prenosy: prepäťové ochrany, galvanické oddelovače videosignálu, zosilovače a prevodníky na krútený pár.

Niektoré HD-TVI kamery majú možnosť napájania cez PoC, ak sa takáto kamera pripojí k PoC videorekordéru, maximálna vzdialenosť kamery je 200m pri použití koaxiálneho kábla a 100m pri použití pasívnych prevodníkov videosignálu.

 Hlavní partneri:

HikVision

Jablotron

Napíšte nám správu

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie