Prezentačný On-Line kamerový systém

On-Line prezentačný kamerový systém

V tomto oddelení Vám ponúkame možnosť pripojiť sa na naše online bezpečnostné kamery z našej ponuky cez Internet a sledovať tak obraz z týchto kamier v reálnom prostredí počas 24 hodín denne. Zároveň si môžete vyskúšať softvérové spracovanie a funkcionality grafického rozhrania pripojenim sa na NVR videorekordér HikVision, na ktoré sú tieto kamery pripojené.

Niektoré z našich prezentačných online kamier:

Prezentačné On-Line kamery 1Prezentačné On-LIne kamery 2

 Sú 3 spôsoby ako sa pripojiť na náš on-line kamerový systém HikVision:

  1. pripojenie PC cez webový prehliadač (iba Internet Explorer, Mozzilla Firefox)
  2. pripojenie PC cez klientský softvér iVMS-4200 (softvér HikVision dodávaný zdarma pre OS WINDOWS a MACINTOSH)
  3. pripojenie smartfónom cez klientský softvér iVMS-4500 (softvér HikVision stiahnuteľný zdarma - App Store, Google Play)

Poznámka: rýchlosť up-loadu nášho internetového pripojenia je garantovaných 14 Mbit/s, preto ak obraz z kamery nie je plynulý, môže to byť jedna z nasledovných príčin: nízky download Vášho internetového pripojenia, spustenie obrazov z viacerých kamier súčastne alebo na náš kamerový systém je v danom momente pripojených viacero účastníkov (pripojte sa neskôr). Rýchlosť Vášho internetového pripojenia si môžete vyskúšať kliknutím na na nasledovný odkaz: www.speedtest.net.
Pokiaľ by sa Vám nepodarilo pripojiť na náš On-Line kamerový systém, môžete využiť našu bezplatnú službu nastavenia Vášho PC pre pripojenie sa cez softvér TeamViewer. Ide o jednorázové pripojenie medzi naším a Vašim PC bez možnosti uskutočnenia opakovaného pripojenia sa bez Vášho vedomia. Tento softvér často využívame ako nástroj vzdialenej pomoci pre našich zákazníkov.

Napíšte nám správu

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info