Kompaktné HD-TVI kamery

Stručný popis kategórie

HD-TVI kompaktná kameraKompaktné kamery patria v súčasnosti medzi najpoužívanejší typ kamier obľúbený pre svoju komplexnosť (dodávka obsahuje kameru, kryt, držiak, konektory, objektív a IR prisvetenie pre nočné monitorovanie). Kamery sú zväčša inštalované do exteriéru a rozmerovo menšie typy aj do interiéru. Z kompaktných kamier je vyvedený kábel s koncovkami (BNC konektor - samica a napájací konektor). Tento kábel je vedený cez držiak kamery, pokiaľ kabeláž prechádza priamo cez stenu, je vhodné použiť medzi kameru a stenu montážnu päticu (zväčša voliteľné príslušenstvo), v ktorej sa vytvorí prepojovací bod medzi konektormi kamery a konektormi kabeláže. Kamery sa vyrábajú s pevným objektívom (pevný uhol záberu bez možnosti jeho nastavenia, avšak vyrábajú sa kamery s rôznymi ohniskovými vzdialenosťami v rade, cenovo lacnejšie kamery) a s varifokálnym nastaviteľným objektívom (uhol záberu sa dá nastaviť presne podľa potreby monitorovaného priestoru aretačnými skrutkami objektívu kamery).
Tieto kamery sa pripájajú k hybridným videorekordérom, ktoré digitalizujú obraz, umožňujú záznam a prehliadanie obrazu kamery cez webový prehliadač či klientský softvér (PC, smartfón, tablet).
Na prepojenie kamery a videorekordéra doporučujeme použiť pre vzdialenosti nad 200m koaxiálny kábel a pri vzdialenostiach do 200m kábel UTP Cat 5e zároveň s použitím pasívnych prevodníkov videosignálu.
Voliteľné príslušenstvo ku kamerám je uvedené v časti "Súvisiace príslušenstvo" pri technickej špecifikácii každej kamery.

Napíšte nám správu

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info