DZK2801

Riadiaca jednotka pre prístupové systémy HikVision pre 1 dvere v oboch smeroch, do 10.000 užívateľov, pamäť pre 50.000 udalostí, pripojenie do LAN siete, šifrovaná komunikácia, automatická aktualizácia času cez NTP, online aj offline prevádzka systému, podpora viacerých typov kariet: normálna, zakázaná, návšteva, obchôdzková, super karta, management kariet cez softvér v PC, nastavenie časových rozvrhov povolení vstupov, archivácia potiahnutí kartou podľa užívateľov, prepojenie na kamerový systém pre overenie identity užívateľa a vydanej karty, nemá možnosť pripojenia akumulátora priamo do skrinky jednotky pre zálohovanie pri výpadku napájania (nutné použiť zálohový zdroj UPS)

Cena produktu bude zobrazená až po registrácii a prihlásení!

TeamViewer

Vzdialená technická pomoc

cez Teamviewer

Telefon

Telefonické poradenstvo 

Zaruka

Záruka odbornosti 

Servis

Profesionálny servis 

Táto riadiaca jednotka série "value" je určená pre ovládanie 1 dverí (čítačka zvonku aj zvnútra, prípadne iba zvonku), výstupné relé môže ovládať elektromagnetický zámok, elektromagnet, rampu, všetky typy brán, pre zálohovanie systému pri výpadku elektrickej energie je potrebné použiť zálohový zdroj UPS, jednotku možo pripojiť do siete LAN a Intenetu pre management vydaných kariet a povolení vstupov cez softvér v PC (softvér je zdarma), archivácia až 50.000 udalostí vrátane potiahnutí kartou pri prechode dvermi. Pri umiestnení kamery k čítačke prístupového systému je možné porovnávať, či pri priložení karty (otlačku prasta alebo PIN kódu) k čítačke vydaná karta súhlasí s identitou osoby, ktorej bola karta vydaná. Komunikácia riadiacej jednotky s čítačkami je cez WIEGAND interfejs. Napájanie zariadenia 12VDC.

Rozhrania:

  • rozhranie pre pripojenie 2 x WIEGAND čítačiek
  • 1 x LAN rozhranie RJ45 

Vstupy:

  • 1 x vstup pre magnetický kontakt
  • 1 x vstup pre odchodové tlačidlo
  • 1 x alarmový vstup

Výstupy:

  • 1 x alarmové relé (logicky prepojiteľný s alarmovým vstupom)
  • 1 x reléový výstup pre klasický elektromagnetický zámok alebo prídržné elektromagnety (je potrebné si dokúpiť externý zdroj napájania pre tieto zámky)

 

SÚVISIACE PRÍSLUŠENSTVO:

Napíšte nám správu

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie