DS-2CD63C2FIVS 360° fisheye IP kamera

12MPx IP 360° fisheye kamera, pevný objektív so širokým uhlom záberu 360° horizontálne a 180° vertikálne, kamera poskytuje 1 obraz, inštalácia interiér/exteriér, štandardná citlivosť, kompresia H-264, WDR, 3D digitálna redukcia šumu, napájanie 12VDC/PoE, IR prisvietenie do 15m, slot na mikro SD kartu až do 128GB, alarmové vstupy/výstupy 1/1, audio vstupy/výstupy 1/1, vstavaný mikrofón aj reproduktor priamo v kamere

1129 €

1354,80 € s DPH

Dôležité vlastnosti produktu, pre bližšie informácie kliknite na jednotlivé štítky pre zobrazenie:

HikConnect Push alarmové notifikácie PoE Detekcia narušenia oblasti Detekcia prekročenia čiary Slot na SD kartu Dual stream Smart IR prisvietenie EXIR technológia IR prisvietenia Digitálna redukcia šumu WDR Progresívne skenovanie DAY/NIGHT Alarmové a audio vstupy/výstupy

Zobrazenie kamery v jej maximálnom rozlíšení použitím digitálneho zoomu uskutočníte cez naše oddelenie "Prezentačný On-Line kamerový systém". Zároveň si môžete odskúšať softvér pripojením sa cez PC (klientský softvér iVMS-4200 či prehliadač) alebo smartfón (klientský softvér iVMS-4500).
TeamViewer

Vzdialená technická pomoc

cez Teamviewer

Telefon

Telefonické poradenstvo 

Zaruka

Záruka odbornosti 

Servis

Profesionálny servis 

Kamera je určená pre inštaláciu do interiéru aj exteriéru. Výhodou tohto typu kamery je, že nemá žiadny "mŕtvy uhol" ako klasické kamery a teda poskytuje bezstratové pokrytie celej miestnosti. Nevýhodou je, že pri vzdialenosti väčšej ako 10-12m je už iba ťažko možné identifikovať nejakú cudziu osobu. Kameru je možné inštalovať na strop aj na stenu. Kamera má integrovaný mikrofón aj reproduktor, takže je možné v okolí kamery obojsmerne komunikovať s nejakou osobou vzdialene cez PC alebo smartfón. Zvuk snímaný cez mikrofón je spolu s videom zaznamenávaný vo videorekordéri. Obraz kamery je natívne okrúhly, ale v nastavení kamery je možné zvoliť si klasické širokouhlé obdĺžnikové zobrazenie ako pri klasických kamerách. Najzmysluplnejšia inštalácia je však montáž na strop pri potrebe monitorovania priestoru zhora. Pre prepojenie kabeláže a kamery je vhodné použitie montážnej pätice alebo konzoly (viď "Súvisiace prísušenstvo").

Pre záznam videa kameru možno pripojiť k videorekordérom pre IP kamery alebo hybridným videorekordérom, pre kratšie záznamy je možné použiť aj mikro SD kartu inštalovanú priamo do kamery.

Pozrite si video:

SÚVISIACE PRÍSLUŠENSTVO:
 • DS-1280ZJ-DM25

  Montážna pätica rovná pre vybrané fish eye kamery HikVision

  15 €

  18 € s DPH

 • DS-1281ZJ-DM25

  Montážna pätica kónická pre vybrané fish eye kamery HikVision

  15 €

  18 € s DPH

 • DS-1271ZJ-DM25

  Montážny držiak pre vybrané fish eye kamery HikVision pre uchytenie...

  45 €

  54 € s DPH

 • DS-1273ZJ-DM25

  Montážna konzola pre vybrané fish eye kamery HikVision pre...

  36 €

  43,20 € s DPH

 • DS-1275ZJ

  Redukcia uchytenia kamier HikVision na stĺp.

  35 €

  42 € s DPH

 • DS-1276ZJ

  Redukcia uchytenia kamier HikVision na vonkajší roh budovy.

  22 €

  26,40 € s DPH

 • 128 GB . microSDXC karta Kingston Class 10 UHS-I pre IP kamery

  MikroSD karta s kapacitou 128 GB s SD adaptérom, rýchlostná trieda:...

  33 €

  39,60 € s DPH

Napíšte nám správu

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info