DZ2DE3A404IW-DE/W otočná WIFI IP PTZ kamera dome bezpečnostná so vstavaným mikrofónom a reproduktorom

4MPx PTZ mini IP otočná kamera, inštalácia interiér/exteriér, 4x optický zoom (vzdialene nastaviteľný uhol záberu medzi 967° až 31,6°), automatické zaostrenie obrazu po zoomovaní, automaticky riadené IR prisvietenie do 50m, napájanie 12VDC/PoE+, 300 presetov, bez funkcií patrol a pattern, WDR, HLC, vstavaný mikrofón a reproduktor, alarmové vstupy/výstupy 1/1, pri alarme kamera začne stroboskopicky blikať bielym svetlom a spustí sa akustický alarm, pripojenie okrem kábla aj do WIFI siete (voliteľné)

Cena produktu bude zobrazená až po registrácii a prihlásení!

Dôležité vlastnosti produktu, pre bližšie informácie kliknite na jednotlivé štítky pre zobrazenie:

H.265+ HikConnect Push alarmové notifikácie Vysvetlenie pojmov PTZ otočných kamier Optický zoom PoE Detekcia narušenia oblasti Detekcia prekročenia čiary Slot na SD kartu Dual stream Smart IR prisvietenie EXIR technológia IR prisvietenia Digitálna redukcia šumu WDR Vysoká citlivosť Progresívne skenovanie DAY/NIGHT Alarmové a audio vstupy/výstupy

Zobrazenie kamery v jej maximálnom rozlíšení použitím digitálneho zoomu uskutočníte cez naše oddelenie "Prezentačný On-Line kamerový systém". Zároveň si tak môžete odskúšať aplikáciu Hik-Connect pripojením sa cez mobilné zariadenia (smartfón, tablet) ako aj klientský softvér iVMS-4200 pripojením sa cez PC.  
Dokumentácia, softvér, manuály:

1 Bližšie technické informácie

1 Inštalačný manuál

Pokiaľ nechcete platiť poskytovateľovi Internetu aj ďalší mesačný polatok za prevádzkovanie "verejnej statickej IP adresy" pre pripojenie sa smarfónom alebo PC ku kamerám cez Internet, môžete využiť bezplatnú službu cloudového pripojenia Hik-Connect. Ak si neviete sami vytvoriť tento účet, vytvoríme Vám ho my ako aj registráciu zariadenia do tohto účtu. Pre našich zákazníkov vykonávame túto službu osobne alebo cez TeamViewer ZDARMA! 

Technické poradenstvo a podpora

Kamera je vhodná vzhľadom na svoju konštrukciu, menší optický zoom a malé rozmery pre inštaláciu do interiéru (vnútorná kamera do obchodu, predajne, administratívnych priestorov)  a kde nie je potrebný veľký optický zoom, aj do exteriéru. Neveľký cenový rozdiel medzi touto kamerou a kamerami s pevným objektívom ju predurčuje na širšie použitie v inštaláciách kamerových systémoch. Ovládanie pohybov kamery a zoomovanie sa realizuje cez PC (softvér iVMS-4200 alebo prehliadač) alebo cez smartfón (softvér iVMS-4500). Ovládanie pohybov kamery a zoomovanie sa realizuje cez PC (softvér iVMS-4200 alebo prehliadač) alebo cez smartfón (softvér iVMS-4500). Je možné použiť aj ovládiaciu klávesnicu s joystickom (viď "Súvisiace príslušenstvo"). Kamera je vybavená snímacím čipom DARKFIGHTER s vysokou citlivosťou na svetlo, pri dostatočne silnom pouličnom osvetlení môže mať aj v noci farebný obraz. Ďalšou veľkou výhodou tejto kamery je vstavaný mikrofón, kde cez smartfón alebo PC je možné počuť zvuk z miesta inštalácie kamery a vstavaný reproduktor, cez ktorý možno nejaké hlasové výzvy (napríklad pri neoprávnenom vniknutí). Pri zapnutí pohybovej detekcie a uvedením kamery do režimu stráženia kamera pri zistení pohybu osoby sputí akustický a stroboskopický alarm. Konzola uchytenia kamery na stenu je súčasťou balenia. Kamera sa do LAN siete pripája cez FTP/UTP kábel alebo WIFI.

Pre záznam videa kameru možno pripojiť k videorekordérom pre IP kamery alebo hybridným videorekordérom, pre kratšie záznamy je možné použiť aj mikro SD kartu inštalovanú priamo do kamery.

SÚVISIACE PRÍSLUŠENSTVO:

Napíšte nám správu

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie