DZKD8003-IME1 domový zvonček s kamerou 1 tlačidlo

Kamerový modul dvernej jednotky do interiéru/exteriéru, 1 tlačidlo, 2MPx kamera s uhlom záberu 180° horizontálne a 96° vertikálne, infračervené LED prisvietenie do 3m, napájanie 12VDC alebo cez PoE (PoE switch alebo PoE injektor 48VDC), káblové pripojenie do systému cez UTP/FTP kábel v rámci LAN siete , 4 alarmové vstupy, 2 x relé pre otvorenie 2 dverí alebo brán, široký dynamický rozsah WDR, tenký dizajn, integrovaný mikrofón a reproduktor, konfigurácia a nastavenie cez softvér výrobcu, hlasové správy pre návštevníka v českom jazyku, jednoduché vloženie menovky pod sklíčko jednotky, jednoduchá integrácia do kamerového systému, farba čierna

Cena produktu bude zobrazená až po registrácii a prihlásení!

Dôležité vlastnosti produktu, pre bližšie informácie kliknite na jednotlivé štítky pre zobrazenie:

PoE Smart IR prisvietenie EXIR technológia IR prisvietenia Digitálna redukcia šumu WDR Vysoká citlivosť Progresívne skenovanie DAY/NIGHT Alarmové a audio vstupy/výstupy

Zobrazenie kamery v jej maximálnom rozlíšení použitím digitálneho zoomu uskutočníte cez naše oddelenie "Prezentačný On-Line kamerový systém". Zároveň si tak môžete odskúšať aplikáciu Hik-Connect pripojením sa cez mobilné zariadenia (smartfón, tablet) ako aj klientský softvér iVMS-4200 pripojením sa cez PC.  
Dokumentácia, softvér, manuály:

1 Bližšie technické informácie

1 Inštalačný manuál

1 Informačný leták

 

Vytvorenie účtu v Hik-Connecte (nutné zriadiť pre komunikáciu zariadenia so smartfónom cez Internet) a registráciu zariadenia do tohto účtu vykonávame pre našich zákazníkov osobne alebo cez TeamViewer ZDARMA! 

Technické poradenstvo a podpora

Kamerový modul dvernej jednotky má veľmi elegantný dizajn v slim prevedení, kamera má veľmi široký uhol záberu, jednotka je vodeodolná (IP65) a čiastočne aj v antivandal prevedení (IK8). Tento modul má 2 relé pre otváranie 2 dverí alebo brán (napríklad v prípade rodinného domu sa rezident môže rozjhodnúť, či návšteve cez monitor otvorí bráničku alebo posuvnú bránu pre vjazd auta). Keďže kamerový modul dvernej jednotky poskytuje iba relé pre otváranie vstupov, v prípade bráničky alebo dverí, kde je inštalovaný elektromagnetický zámok, je potrebné dokúpiť aj zdroj napájania elektromagnetického zámku (viď "Súvisiace príslušenstvo"). Tento modul je IP zariadenie, takže k PoE switchu/injektoru sa pripája cez UTP/FTP kábel. Hlasové správy pre návštevu sú nahraté v českom jazyku. Kameru z tohto modulu je možné jednoducho zaintegrovať do kamerového systému ako bežnú IP kameru. Obraz z kamery a zvuk z jej okolia je možné jednoducho spustiť aplikáciou v smartfóne v rámci LAN siete alebo cez Internet.

K tomuto modulu je možné priradiť rôzne funkčné moduly podľa požiadaviek zákazníka (modul vyzváňacích tlačítiek, číselníkový modul, prístupový modul..). Zariadenie poskytuje pre ostatné moduly napájanie ako aj komunikáciu cez zbernicu. Tento modul sa umiestňuje do rámčekov podľa toho, či ide o povrchovú alebo zápustnú montáž. Typ rámčekov sa volí podľa počtu inštalovaných modulov (viď "Súvisiace príslušenstvo"). V prípade inštalácie do exteriéru, kde dverná jednotka "oprší", je potrebné dokúpiť protidažďovú striešku takisto podľa počtu inštalovaných prídavných modulov (viď "Súvisiace príslušenstvo).

Pozrite si video:

SÚVISIACE PRÍSLUŠENSTVO:

Napíšte nám správu

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie