Firmvér pre kamerové systémy

Firmvér je špeciálnym softvérom určený pre hardvérové zariadenia. Vo videorekordéroch NVR a DVRIP kameráchIP videovrátnikoch zabezpečuje funkcionalitu týchto zariadení (spracovanie obrazu, konfiguráciu zariadenia, pripojenie k zariadeniu cez PC, smartfóny a tablety, vyhodnocovanie alarmových udalostí..). V súčastnej dobe idú nové technológie veľmi rýchlo dopredu a bez aktualizácii firmvéru sa môže stať, že s novým PC, smartfónom alebo tabletom by sa užívateľ nedokázal ku kamerovému systému pripojiť, nakoľko tieto zariadenia majú nový operačný systém, nový webový prehliadač.. V skratke aktualizáciou firmvéru výrobca reaguje na nové informačné technológie iných externých zariadení, môže priniesť nové úžitkové funkcie pre Váš stávajúci kamerový systém (v súčastnosti napríklad: kanál nula, detekcia prekročenia čiary, detekcia narušenia oblasti..), prípadne odstraňuje chyby, ktoré sa prejavili pri používaní predchádzajúcich verzií firmvéru.

Nakoľko verzií firmvérov je pre jednotlivé IP zariadenia viacero a je potrebné vedieť nainštalovať vhodnú verziu, aktualizáciu firmérov vykonávame my priamo u zákazníka alebo cez vzdialenú technickú pomoc TeamViewer.

Poznámka: pri aktualizovaní firmvéru videorekordérov a IP kamier bude možno potrebné aktualizovať aj softvér výrobcu iVMS-4200 pre PC. Aktualizácie softvéru pre smartfóny a tablety sú ponúkané v týchto zariadeniach automaticky, aktualizáciou firmvéru videorekordérov a IP kamier sa aktualizuje aj webový doplnok pre webové prehliadače (tieto doplnky sú súčasťou firmvéru zariadení výrobcu).

Navštívte náš showroom

V prietoroch našej kancelárie/showroomu Vám predvedieme na reálnych inštaláciách všetky funkcionality nami inštalovaných systémov. Je lepšie vidieť a vyskúšať si ako jednotlivé systémy fungujú, fyzicky si obhliadnuť jednotlivé komponenty ako si nechať nainštalovať systém podľa reklamných letákov.

Pred Vašou návštevou je potrebné nás vopred kontaktovať na telefónnom čísle: +421 907 821 140 za účelom dohodnutia si termínu stretnutia!

 

Inštalácie všetkých sysémov realizujeme v maximálnom rádiuse do 50 km od Žiliny, v špecifických prípadoch vo väčšej vzdialenosti.

Napíšte nám správu:

Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov: *

Kontrolný kód

i

 Hlavní partneri:

HikVision

Jablotron

Napíšte nám správu

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie