Softvér pre kamerové systémy

V minulosti sme mali na tejto stránke odkazy na stiahnutie rôznych potrebných softvérov, firmvérov a návodov ku nami dodávaným technológiám. Tieto sa však niekoľkokrát v priebehu roka aktualizujú, technológie idú veľmi rýchlo vpred a z tohto dôvodu sme sa rozhodli, že aktualizácie a inštalácie pre našich zákazníkov budeme realizovať osobne alebo cez vzdialenú technickú pomoc TeamViewer.

Preto v prípade potreby akzualizácie Vášho softvéru v PC alebo aktualizácie firmvéru nami dodávaných technológií nás telefonicky kontaktujte na telefónnom čísle: +421 907 821 140..  

V rýmci nami dodávaných technológií túto službu vykonávame ZDARMA!

Navštívte náš showroom

V prietoroch našej kancelárie/showroomu Vám predvedieme na reálnych inštaláciách všetky funkcionality nami inštalovaných systémov. Je lepšie vidieť a vyskúšať si ako jednotlivé systémy fungujú, fyzicky si obhliadnuť jednotlivé komponenty ako si nechať nainštalovať systém podľa reklamných letákov.

Pred Vašou návštevou je potrebné nás vopred kontaktovať na telefónnom čísle: +421 907 821 140 za účelom dohodnutia si termínu stretnutia!

 

Inštalácie všetkých sysémov realizujeme v maximálnom rádiuse do 50 km od Žiliny, v špecifických prípadoch vo väčšej vzdialenosti.

Napíšte nám správu:

Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov: *

Kontrolný kód

i

 Hlavní partneri:

HikVision

Jablotron

Napíšte nám správu

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie