AcuSense

Technológia AcuSense je unikátnou softvérovou patentovanou technológiou spoločnosti HikVision, ktorá je implementovaná do niektorých bezpečnostných IP kamier alebo videorekordérov NVR a DVR. V podstate ide o pokročilú videoanalýzu snímaného priestoru za účelom odfiltrovania falošných poplachov spôsobeých padajúcim lístím, dažďom, hmlou, snežením, osvetlením od reflektorov áut a kývajúcich sa konárov stromov vo vetre. Pri klasickej pokročilej detekcii (detekcia narušenia oblasti, detekcia prekročenia čiary) všetky tieto pohybujúce sa predmety a svetelné efekty spôsobovali falošné poplachy, zapnutím AcuSense sú tieto polachy spoľahlivo softvérovo odfiltrované a aktivujú sa iba poplachy spôsobené pohybom osoby alebo vozidla (je možné si vybrať, či sa bude aktivovať poplach iba pri pohybe osoby, iba pohybe vozidla alebo oboch pohyboch).  Niektoré IP kamery s technológiou AcuSense majú integrovaný mikrofón + stroboskop so sirénkou, ktoré sa aktivujú pri poplachu, čím odstrašia pripadného páchateľa pred pokračovaním neželanej činnosti.

Technológiu AcuSense je vhodné využiť hlavne v exteriéri a všade tam, kde je jasné, že by dochádzalo k častým falošným poplachom a zo je strany zákazníka záujem o odfiltrovanie týchto nežiadúcich udalostí (prezeranie iba relevantných detekcií zo záznamu kamerového systému).

1 Informačný leták technológie AcuSense

Pozrite si videá:

Navštívte náš showroom

V prietoroch našej kancelárie/showroomu Vám predvedieme na reálnych inštaláciách všetky funkcionality nami inštalovaných systémov. Je lepšie vidieť a vyskúšať si ako jednotlivé systémy fungujú, fyzicky si obhliadnuť jednotlivé komponenty ako si nechať nainštalovať systém podľa reklamných letákov.

Pred Vašou návštevou je potrebné nás vopred kontaktovať na telefónnom čísle: +421 907 821 140 za účelom dohodnutia si termínu stretnutia!

 

Inštalácie všetkých sysémov realizujeme v maximálnom rádiuse do 50 km od Žiliny, v špecifických prípadoch vo väčšej vzdialenosti.

Napíšte nám správu:

Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov: *

Kontrolný kód

i

 Hlavní partneri:

HikVision

Jablotron

Napíšte nám správu

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie