Detekcia narušenia oblasti

Detekcia narušenia oblasti je inteligentnou SMART videoanalýzou bezpečnostných IP kamier, ktorá výrazne redukuje množstvo generovaných falošných alarmov/alarmových videozáznamov, ktoré vznikali pri bežnej videoanalýze pohybovej detekcie hlavne v exteriéri.

Výhody použitia tejto videoanalýzy:

  • prezeranie videozáznamov iba v prípade, kedy pohybujúci sa objekt vošiel do detekčnej plochy
  • v prípade ostrahy objektu vrátnikmi alebo pracovníkmi SBS zapnutie stráženia objektu kamerami alebo videorekordérmi s takouto funkciou, kedy sa na klientskom PC so softvérom iVMS-4200 (softvér zdarma) zobrazujú výpisy s alarmovými hláseniami sprevádzané akustickou signalizáciou a alarmovými videoklipmi
  • v prípade objektov bez ostrahy je možné nastaviť zasielanie alarmových push-up hlásení na smartfón, z ktorých je možné si priamo prezrieť alarmové videoklipy zo záznamu aj živý obraz z príslušnej kamery. Zapnutie a vypnutie zasielania týchto hlásení je realizované jednoducho cez smartfón

Navštívte náš showroom

V prietoroch našej kancelárie/showroomu Vám predvedieme na reálnych inštaláciách všetky funkcionality nami inštalovaných systémov. Je lepšie vidieť a vyskúšať si ako jednotlivé systémy fungujú, fyzicky si obhliadnuť jednotlivé komponenty ako si nechať nainštalovať systém podľa reklamných letákov.

Pred Vašou návštevou je potrebné nás vopred kontaktovať na telefónnom čísle: +421 907 821 140 za účelom dohodnutia si termínu stretnutia!

 

Inštalácie všetkých sysémov realizujeme v maximálnom rádiuse do 50 km od Žiliny, v špecifických prípadoch vo väčšej vzdialenosti.

Napíšte nám správu:

Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov: *

Kontrolný kód

i

 Hlavní partneri:

HikVision

Jablotron

Napíšte nám správu

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie