Kanál nula (multizobrazenie)

Kanál nula je funkciou videorekordérov NVR a DVR, ktorá sa využíva pri pripojení sa na kamerový systém cez INTERNET cez klientský PC alebo smartfón, kedy užívateľ chce vidieť obrazy z viacerých kamier súčastne a je zároveň limitovaný uploadom INTERNETU v mieste inštalácie systému. Funkciou kanála nula je zmultiplexovanie/zlúčenie obrazov viacerých kamier do jedného obrazu, ktorého celkové rozlíšenie obrazu je nízke: 704x576 pixelov (rozlíšenie analógovej kamery). Obraz z kanála nula je potom možné prenášať už aj pri nízkom uploade Internetového pripojenia. Príklad: dátová šírka pásma 20 ks IP kamier v substreame (704x576 pixelov) pri snímovosti 10 smímkov/s je približne 10Mbit/s pričom dátová šírka pásma kanála nula je 20 x menej - 0,5Mbit/s. Z uvedeného je jasná nenahraditeľná funkcia kanála nula pri pripojení cez INTERNET.   

Poznámka: Rýchlosť dowloadu a uploadu Vášho Internetového pripojenia si môžete zmenať napríklad na odkaze: http://www.speedtest.net/

 

Navštívte náš showroom

V prietoroch našej kancelárie/showroomu Vám predvedieme na reálnych inštaláciách všetky funkcionality nami inštalovaných systémov. Je lepšie vidieť a vyskúšať si ako jednotlivé systémy fungujú, fyzicky si obhliadnuť jednotlivé komponenty ako si nechať nainštalovať systém podľa reklamných letákov.

Pred Vašou návštevou je potrebné nás vopred kontaktovať na telefónnom čísle: +421 907 821 140 za účelom dohodnutia si termínu stretnutia!

 

Inštalácie všetkých sysémov realizujeme v maximálnom rádiuse do 50 km od Žiliny, v špecifických prípadoch vo väčšej vzdialenosti.

Napíšte nám správu:

Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov: *

Kontrolný kód

i

 Hlavní partneri:

HikVision

Jablotron

Napíšte nám správu

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie