PoC napájanie HD-TVI kamier

PoC je nová unikátna technológia napájania, prenosu videosignálu a ovládania HD-TVI kamier cez jeden koaxiálny kábel. Videorekordéry DVR s PoC majú autodetekciu, či je k nemu pripojená kamera s PoC alebo bez PoC, takže je možné k videorekordéru pripojiť oba typy kamier. Kamery bez PoC je potrebné však napájať externým zdrojom. Vzdialenosť umiestnenia PoC kamery od videorekordéra pri použití koaxiálneho kábla je 200m, pokiaľ sa použije UTP kábel s prevodníkmi cez krútený pár, táto vzdialenosť klesá na 100m. Technológia PoC značne zjednodušuje inštaláciu kamerového systému podobne ako PoE pri IP kamerových systémoch. Kamery s PoC majú 2 konektory: BNC a napájací konektor. Ak sa kamera pripája k videorekordéru s POC, tak sa napájací konektor nezapája (napájanie ide cez koaxiálny kábel), ak je kamera pripojená k videorekordéru bez PoC, tak sa napájací konektor pripája na externý zdroj. 

PoC napajanie kamier

Navštívte náš showroom

V prietoroch našej kancelárie/showroomu Vám predvedieme na reálnych inštaláciách všetky funkcionality nami inštalovaných systémov. Je lepšie vidieť a vyskúšať si ako jednotlivé systémy fungujú, fyzicky si obhliadnuť jednotlivé komponenty ako si nechať nainštalovať systém podľa reklamných letákov.

Pred Vašou návštevou je potrebné nás vopred kontaktovať na telefónnom čísle: +421 907 821 140 za účelom dohodnutia si termínu stretnutia!

 

Inštalácie všetkých sysémov realizujeme v maximálnom rádiuse do 50 km od Žiliny, v špecifických prípadoch vo väčšej vzdialenosti.

Napíšte nám správu:

Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov: *

Kontrolný kód

i

 Hlavní partneri:

HikVision

Jablotron

Napíšte nám správu

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie