Progresívne skenovanie

V CCTV technike sa používajú 2 typy uzávierky snímacieho čipu kamery:

  • Prekladané skenovanie, kde sa najprv odčítajú párne riadky čipu a následne nepárne riadky čipu a z tohto sa poskladá výsledný obraz - všetky analógové kamery
  • Progresívne skenovanie, kde sa odčítajú všetky riadky čipu naraz - IP kamery

Výsledkom prekladaného skenovania je rozostrený obraz pohybujúcich sa objektov, pri progresívnom skenovaní je rozostrenie pohybujúcich sa objektov oveľa menšie (viď obrázky nižšie). 

progresivne skenovanie

Poznámka: pre zväčšenie kliknite na obrázok! 

Z uvedeného vyplýva, že progresívne skenovanie je výhodnejšie a teda aj obraz z IP kamier je kvalitnejší (viď video nižšie). 

Navštívte náš showroom

V prietoroch našej kancelárie/showroomu Vám predvedieme na reálnych inštaláciách všetky funkcionality nami inštalovaných systémov. Je lepšie vidieť a vyskúšať si ako jednotlivé systémy fungujú, fyzicky si obhliadnuť jednotlivé komponenty ako si nechať nainštalovať systém podľa reklamných letákov.

Pred Vašou návštevou je potrebné nás vopred kontaktovať na telefónnom čísle: +421 907 821 140 za účelom dohodnutia si termínu stretnutia!

 

Inštalácie všetkých sysémov realizujeme v maximálnom rádiuse do 50 km od Žiliny, v špecifických prípadoch vo väčšej vzdialenosti.

Napíšte nám správu:

Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov: *

Kontrolný kód

i

 Hlavní partneri:

HikVision

Jablotron

Napíšte nám správu

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie