Smart IR prisvietenie

SMART IR prisvietenie je inteligentnou funkciou kamier, ktorá zabezpečuje dobrú "rozlíšiteľnosť" objektov alebo osôb pohybujúcich sa smerom ku kamere za slabých svetelných podmienok, kedy je kamera prepnutá do ČB režimu a má zapnuté IR prisvietenie. Štandardné kamery majú IR prisvietenie zapnuté na "plný výkon" a potom pohybujúce sa objekty alebo osoby smerom ku kamere sú preexponované a presvetlené. Kamery so SMART IR prisvietením analýzou obrazu v takýchto prípadoch uberajú z "výkonu" IR LED diód tak, aby bola zabezpečená dobrá rozlíšiteľnosť takýchto objektov alebo osôb.     

smart ir

smart ir diagram

Navštívte náš showroom

V prietoroch našej kancelárie/showroomu Vám predvedieme na reálnych inštaláciách všetky funkcionality nami inštalovaných systémov. Je lepšie vidieť a vyskúšať si ako jednotlivé systémy fungujú, fyzicky si obhliadnuť jednotlivé komponenty ako si nechať nainštalovať systém podľa reklamných letákov.

Pred Vašou návštevou je potrebné nás vopred kontaktovať na telefónnom čísle: +421 907 821 140 za účelom dohodnutia si termínu stretnutia!

 

Inštalácie všetkých sysémov realizujeme v maximálnom rádiuse do 50 km od Žiliny, v špecifických prípadoch vo väčšej vzdialenosti.

Napíšte nám správu:

Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov: *

Kontrolný kód

i

 Hlavní partneri:

HikVision

Jablotron

Napíšte nám správu

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie