DZ2CD6984G0IHS/NFC 180° IP kamera

32MPx IP panoramatická 180° kamera,, 4 pevné objektívy so širokým celkovým uhlom záberu 180° horizontálne a 95° vertikálne, kamera poskytuje 1 panoramatický obraz poskladaný zo 4 obrazov, inštalácia interiér/ěxteriér, ultra vysoká citlivosť, kompresia H-265+, WDR, 3D digitálna redukcia šumu, napájanie 12VDC/24VAC/PoE+, IR prisvietenie do 20m, slot na mikro SD kartu až do 128GB, alarmové vstupy/výstupy 2/2, audio vstupy/výstupy 1/1

Cena produktu bude zobrazená až po registrácii a prihlásení!

Dôležité vlastnosti produktu, pre bližšie informácie kliknite na jednotlivé štítky pre zobrazenie:

H.265+ HikConnect PoE Detekcia narušenia oblasti Detekcia prekročenia čiary Slot na SD kartu Dual stream Digitálna redukcia šumu WDR Vysoká citlivosť Progresívne skenovanie DAY/NIGHT Alarmové a audio vstupy/výstupy

Dokumentácia, softvér, manuály:

1 Bližšie technické informácie

1 Inštalačný manuál

Pokiaľ nechcete platiť poskytovateľovi Internetu aj ďalší mesačný polatok za prevádzkovanie "verejnej statickej IP adresy" pre pripojenie sa smarfónom alebo PC ku kamerám cez Internet, môžete využiť bezplatnú službu cloudového pripojenia Hik-Connect. Ak si neviete sami vytvoriť tento účet, vytvoríme Vám ho my ako aj registráciu zariadenia do tohto účtu. Pre našich zákazníkov vykonávame túto službu osobne alebo cez TeamViewer ZDARMA! 

Technické poradenstvo a podpora

Tento typ kamery je určený predovšetkým pre inštaláciu do exteriéru. Obrazy zo 4 kamier sú softvérovo zlúčené do jedného panoramatického obrazu 180° horizontálne a 86,5° vertikálne. Ide o veľmi vydarené technické riešenie, pretože ekvivalentným riešením náhrady tejto kamery klasickými kamerami by bola inštalácia 4 x 8MPx kamier pri sebe a to by sa ešte obrazy z týchto kamier navzájom prekrývali. Je oveľa príjemnejšie a pohodlnejšie prezerať 1 obraz ako viacero obrazov súčasne. Je takisto oveľa dizajnovejšie nainštalovať na stenu alebo stĺp 1 kameru ako viacero kamier pri sebe. Kamera je určená na detailné monitorovanie naozaj veľmi veľkých priestranstiev..

Pre záznam videa kameru možno pripojiť k videorekordérom pre IP kamery alebo hybridným videorekordérom, pre kratšie záznamy je možné použiť aj mikro SD kartu inštalovanú priamo do kamery.

 Pozrite si video:

SÚVISIACE PRÍSLUŠENSTVO:

Napíšte nám správu

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie