DZKD8003-IME1_Surface zvonček s kamerou 1 tlačidlo

Dverná jednotka do interiéru/exteriéru, 1 tlačidlo, 2MPx kamera s uhlom záberu 180° horizontálne a 96° vertikálne, infračervené LED prisvietenie do 3m, bez čítačky kariet, povrchová inštalácia na stenu, napájanie 12VDC alebo cez PoE (PoE switch alebo PoE injektor 48VDC), káblové pripojenie do systému cez UTP/FTP kábel v rámci LAN siete , 4 alarmové vstupy, 2 x relé pre otvorenie 2 dverí alebo brán, široký dynamický rozsah WDR, tenký dizajn, materiál krytu: hliník, konfigurácia a nastavenie cez softvér výrobcu, hlasové správy pre návštevníka v českom jazyku, jednoduché vloženie menovky pod sklíčko jednotky, jednoduchá integrácia do kamerového systému

Cena produktu bude zobrazená až po registrácii a prihlásení!

Dôležité vlastnosti produktu, pre bližšie informácie kliknite na jednotlivé štítky pre zobrazenie:

PoE Dual stream Smart IR prisvietenie EXIR technológia IR prisvietenia Digitálna redukcia šumu WDR Vysoká citlivosť Progresívne skenovanie DAY/NIGHT Alarmové a audio vstupy/výstupy

Zobrazenie kamery v jej maximálnom rozlíšení použitím digitálneho zoomu uskutočníte cez naše oddelenie "Prezentačný On-Line kamerový systém". Zároveň si tak môžete odskúšať aplikáciu Hik-Connect pripojením sa cez mobilné zariadenia (smartfón, tablet) ako aj klientský softvér iVMS-4200 pripojením sa cez PC.  
Dokumentácia, softvér, manuály:

1 Bližšie technické informácie

1 Inštalačný manuál

1 Informačný leták

 

Vytvorenie účtu v Hik-Connecte (nutné zriadiť pre komunikáciu zariadenia so smartfónom cez Internet) a registráciu zariadenia do tohto účtu vykonávame pre našich zákazníkov osobne alebo cez TeamViewer ZDARMA! 

Technické poradenstvo a podpora

Táto dverná jednotka má veľmi elegantný dizajn v slim prevedení, kamera má veľmi široký uhol záberu, jednotka je vodeodolná (IP65) a čiastočne aj v antivandal prevedení (IK8). Dverná jednotka má 2 relé pre otváranie 2 dverí alebo brán (napríklad v prípade rodinného domu sa rezident môže rozjhodnúť, či návšteve cez monitor otvorí bráničku alebo posuvnú bránu pre vjazd auta). Keďže dverná jednotka poskytuje iba relé pre otváranie vstupov, v prípade bráničky alebo dverí, kde je inštalovaný elektromagnetický zámok, je potrebné dokúpiť aj zdroj napájania elektromagnetického zámku (viď "Súvisiace príslušenstvo"). Dverná jednotka je IP zariadenie, takže k PoE switchu/injektoru sa pripája cez UTP/FTP kábel. Hlasové správy pre návštevu sú nahraté v českom jazyku. Kameru z dvernej jednotky je možné jednoducho zaintegrovať do kamerového systému ako bežnú IP kameru. Obraz z kamery a zvuk z jej okolia je možné jednoducho spustiť aplikáciou v smartfóne v rámci LAN siete alebo cez Internet. V prípade inštalácie do exteriéru, kde dverná jednotka "oprší", je potrebné dokúpiť protidažďovú striešku (viď "Súvisiace príslušenstvo).

Dverná jednotka je kompatibilná so všetkými monitormimodulárnymi dvernými jednotkami z tejto ponuky.

SÚVISIACE PRÍSLUŠENSTVO:

Napíšte nám správu

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie